+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43
    lianna
    Guest
    Cytat Napisał pamelcia80 Zobacz post
    Ja bym Ci radziła starazolin hydrobalance. Te krople są spoko w sytuacji w której się znalazłaś bo ja też miałam przemęczone oczy, a dały radę
    Krople są spoko, ale na dłuższą metę nie będą tak pomocne jak luteina bio complex na przykład. Nasze oczy jej potrzebują i jeśli zaczniemy jakiś czas zażywać ten suplement to poczujemy ulgę o poprawę wzroku na dłużej.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar Katarzyna i Jerzy
    Mieszka w
    Kraków
    Oczywiście wykluczamy zapalenie spojówek, bakteryjne czy wirusowe, z tymi chorobami nie eksperymentuj. Oczy czasami są pełne piasku, pieką, swędzą z różnych powodów. Gruczoły łzowe nie nadążają z nawilżaniem i oczyszczaniem.
    Stosujemy;
    - sterylne płukanki do oczu (sztuczne łzy),
    - okłady gazy z zimną wodą,
    - zimne wilgotne torebki z herbatą,
    - kup nawilżacz powietrza,
    - jedz banany (potas), jedz ryby, dodawaj siemienia lnianego do potraw (tłuszcze, śluz),
    - stosuj okulary ochronne, przy pracy, przeciwsłoneczne, do pływania,
    - odpoczywaj, zamknij oczy, zmieniaj skupienie wzroku (przy pracy),
    - rozgrzej dłonie i przyłóż ciepłe nasady rąk do oczu na kilka sekund,
    - okłady z; ogórka świeżego, lodu, miodu i mleka, kolendry, kopru, ziemniaka surowego, kurkumy, nagietka, aloesu, agrestu, soków warzywnych, roztworu soli, wody różanej, rumianku a nawet zimny chleb.
    Wszystkie te okłady stosuj ostrożnie, unikając podrażnienia. Duże znaczenie ma oświetlenie w którym pracujesz, czytasz, powinno być równomierne. Jeśli masz tylko lampkę, ciemność w pokoju na który popatrzysz, powoduje niepotrzebną pracę źrenic.. Zawsze podświetlaj monitor komputera i TV. Jeśli masz problemy z widzeniem bliskim, to czas na okulary.
    http://zdrowadroga.com/

Banned
    Podstawą odpowiedniej higieny oka jest jego ochrona przed niebezpiecznymi czynnikami zewnętrznymi i polega głównie na:
    Zapewnieniu odpowiedniej wilgotności powietrza w pomieszczeniach, w których przebywamy
    Spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, w miarę możliwości jak najczęstszym
    Zabezpieczaniu oczu okularami ochronnymi podczas aktywności ruchowej, uprawiania sportu
    Spożywaniu dużej ilości płynów
    Nie wpatrywaniu się w oślepiające nas światło
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 11-07-13 o 12:41

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar Katarzyna i Jerzy
    Mieszka w
    Kraków
    Witamina A+E u mnie pomogła.
    http://zdrowadroga.com/

Banned
    Mieszka w
    Wrocław
    Może jakieś okulary z antyrefleksami? Pracuję cały dzień przed komputerem i moje oczy już się tak nie męczą.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Rzeszów
    Trzeba wspomóc organizm w witaminy jak witamina np A, czy nawet C która wzmocni organizm, warto poczytać
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-07-15 o 08:27 Powód: spam

Marysia78
    Guest
    Na co dzień sporo pracuję przed monitorem i doskonale wiem co to znaczy zmęczenie oczu. Jednak znalazłam już sposób, a jest nim naturalny suplement diety produkowany przez Avitę, a jest niem Vision Support. Oczywiście ćwiczenia wzroku, oraz różne metody naturalne też wchodzą w grę, jednak nie dają tak wspaniałych efektów jak Vision support. Kropli do oczu też przetestowałam już wiele, ale bądźmy szczerzy, oczy nie lubią jak się bezpośrednio w nie ingeruje. To może doprowadzić do uzależnienia, do syndromu suchego oka itp... Chyba lepiej działać od środka jak ja. Na mnie w każdym razie to działa najlepiej.

kalina88
    Guest
    mniej czasu przed komputerem a tak na serio to wiadomo, czasy są takie, że to już raczej niemożliwe, ale luteina przynosi naprawdę dobre efekty przy przemęczonych, zaczerwienionych oczach, sama czasem jak posiedzę za długo to zaram mam podraznione oczy i w dodatku łzawiące. gold luteina to dobry preparat, do tego ma wit E, czyli to co oku potrzebne, biore jakiś czas i w sumie obchodzę się już bez takich problemów

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Polska
    Ja też się zastanawiam co na zmęczone oczy i chyba w końcu pójdę do okulisty, bo nic raczej nie wymyślę.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dieta, ćwiczenia oczu i dobre krople Poczytaj sobie o tym trochę na mojeoczy.pl plus zakraplaj oczy niebieskim starazolinem. Super ci nawilzy i przywróci komfort.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości