+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Nawilżanie i dawanie im co jakiś czas odpocząć Polecam starazolin niebieski i ćwiczenia ze strony mojeoczy.pl

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Dentaforce
    Mieszka w
    Kraków
    Według mnie okulary korekcyjne byłyby w stanie pomóc na przemęczone oczy. Ja o swojej wadzie wzroku dowiedziałem się nie mając zaburzenia widzenia, ale przez ból głowy, zmęczone oczy itd. Dopiero jak zdecydowałem się na okulary to objawy te ustąpiły. Nie od razu, bo kilka dni zajęło mi się przyzwyczajanie do tego, aby w ogóle nosić okulary. Teraz jest cała masa oprawek więc nie ma żadnego problemu z tym, aby nosić okulary. W ogóle najlepiej jest kupować przez internet np. http://soczewki24.pl/22-okulary-korekcyjne-meskie bo cena jest niższa niż w salonach optycznych a są to dokładnie te same oprawki.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-03-17 o 11:47

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Polecam krople HialEye Free, na zmęczone wysuszone oczy są idealne, szybko nawilżają i koją pieczenie oczu. Nie ma co i tak lekceważyć częstego pieczenia czy bólu oczu, warto czasem iść do okulisty się zbadać.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Matylda, jeśli dużo czasu spędzasz przed komputerem to polecam ci coś z luteiną i cynkiem. Ja sama zażywam lutezan od kilku tygodni i czuję że oczy mnie już nie pieką i nie są tak bardzo zmęczone. Oczywiście powinnaś też dbać o higienę wzroku, wysypiać się, mieć dobrze ustawiony monitor do pracy itp. No i zmiana diety, dobrze jest polubić się z rybami i orzechami

Nie zarejestrowany
    Guest
    U mnie najlepsze co do tej pory stosowałam były krople hialeye free. Jako jedyne działają na mnie wiele godzin, nie mam tak,ze co chwilę muszę zakrapiac oczy. Starczaja mi na długo po chwili oko jest ukojone, przestaje byc zaczewienione i nie boli

Nie zarejestrowany
    Guest

madzix

a słuchaj lutezan codziennie bierzesz?? stosuje krople do oczu ale to bardziej na przesuszenie takie od kosmetyków czy od komputera jak mi sie zrobi, a tak o codziennego stosowania jako dodatkowe wspomaganue na oczy wydaje mi się, ze na dłuższa metę mogą być dobre rezultaty. Jednak wspieranie organizmu dodatkowymi minerałami zawsze korzystnie powinno wpłynąć.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Tradycyjnie, staraj się robić częste przerwy od patrzenia w monitor. Po powrocie do domu unikaj innych monitorów, bo niestety tak jest, że próbujemy często relaksować się przed telewizorem, a to tylko pogłębia przemęczenie. No i dieta. W sezonie jagody, aronia, zimą przetwory. Do tego lutezan w tabletkach. Ja to wszystko stosuję i choć pracuję przed komputerem to oczy mnie nie pieką i nie są przemęczone.

Lokol
    Guest

Borę codziennie

Ja lutezan biorę codziennie, bo zastąpiłem tymi tabletkami te z kwasem omega, które i tak codziennie łykałem. Teraz mam dużo pracy, bo wpadają coraz to nowe zlecenia, więc muszę ratować się, żeby oczy mnie nie piekły.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja ostatnio postawiłam na tabletki lutezan, bo moje oczy już bardzo bolały i nie wiedziałam jak im pomóc. Ale ten suplement naprawde zaczął działać i z każdym dniem czuję poprawę. Oczy nie są zmęczone, juz nie są takie zaczerwienione podczas pracy przed komputerem i nie musze co chwile robić przerw

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jeśli oczy są przemęczone warto je czymś wzmocnić. Sama zdecydowałam się na tabletki lutezan. Moje oczy coraz częściej były zaczerwienione, cały czas mrugałam, łzawiły. Odkąd biorę ten suplement, to jest ogromna poprawa. Oczy nie bolą i nie łzawią

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości