+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Mieszka w
    Warszawa
    jak dla mnie lekiem który mam zawsze pod ręką jest pyralgina, zawsze mi pomaga podczas silnego bólu, poza tym jest jedynym bezpiecznym lekiem na silny ból ponieważ nie niszczy flory bakteryjnej.

szulim
    Guest
    A słyszeliście o tym, że na stronie lekroku.pl ma być nowy konkurs? Nie wiecie, o co dokładnie chodzi?

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Polska-jeden z nielicznych krajów, gdzie można reklamować w mediach leki bez recepty, kraj lekomanów, wybiera sobie lek roku. Ręce opadają

Nie zarejestrowany
    Guest
    U mnie w tym roku już teraz lekiem roku jest gardan! Jakiś w styczniu miałem kanałowo leczony ząb na dwie tury z kilkudniowym odstępem i gdyby nie te tabletki na silny ból, to chyba bym zwariował.

Nie zarejestrowany
    Guest

maxi3vena

Dla mnie maxi3vena to lek tego roku, a mamy dopiero marzec Dlaczego? Zawsze po pracy miałam takie uczucie szarpania w nogach i lekarz powiedział, że to prawdopodobnie przez słabsze krążenie krwi. Nic dziwnego, skoro moja praca polega głównie na siedzeniu przed komputerem... W każdym razie maxi3vena pomaga mi na krążenie i nogi już tak nie szarpią. Oczywiście też równocześnie staram się więcej ruszać, kiedy tylko mogę, np. wchodzę po schodach zamiast jeździć windą.

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja też dołączam do osoby, której maxi3vena pomogła na bóle nóg. już nawet myślałam, że będę zmieniać pracę, co nawet nie byłoby złe, ale jakoś poradziłam sobie z wręcz piekącymi nogami po każdym powrocie do domu. to chyba był jakiś problem z krążeniem.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Po ostatnim szaleństwie wielkanocnym dla mnie zdecydowanie lekiem roku jest ulgasim! Jeszcze nigdy tak szybko nie pozbyłam się wzdęć związanych z przejedzeniem.

Nie zarejestrowany
    Guest
    U mnie podobnie ulgasim. a jeszcze czuję, że to nie koniec jego wsparcia, bo przecież przed nami święta, więc to na pewno będzie okres obfitego jedzenia i wtedy wzdęcia pojawiają się często.

Nie zarejestrowany
    Guest
    W tamtym tygodniu poznałam lek vemonis, który kupiłam na mocny ból brzucha w czasie okresu. Wiem, że to było niedawno, ale dla mnie już teraz jest to lek roku. Bardzo szybko zniwelował mój ból i skurcz minął też.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości