+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    moje dziecko miało ciągle kolki pila herbatki itp nic nie pomagało poszłam z nią do pediatry. okazało sie że to nietolerancja składników zawartych w jedzeniu, reakcja niemowlęcia na dietę karmiącej mamy
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-07-13 o 11:53

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar asiak
    Mieszka w
    Łódź
    Myśmy stosowali herbatki koperkowe a jeśli ból u dziecka był nie do zniesienia (poznasz po tym jak głośno krzyczy) to próbowaliśmy ciepłym powietrzem z suszarki dmuchać na brzuszek - często pomagało.
    Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Portica
    Mieszka w
    Łódź
    Kładź często dziecko na brzuchu, a także po karmieniu noś na ramieniu, pomoże to w odbijaniu się. Pomocne będą jeszcze ciepłe kąpiele i okłady, a także masowanie brzuszka. Jeśli karmisz piersią pamiętaj o unikaniu produktów wzdymających takich jak groch, fasola czy kalafior. Ty i dziecko możecie pić herbatkę koperkową.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Lekarz polecił, aby podawała dziecku herbatkę koperkową. Znalazłam taką http://humana-baby.pl/produkt/herbatka-koperkowa-z-kminkiem/ Od jakiegoś czasu ją podaję i faktycznie działa przeciwskurczowo. Herbata jest z kminkiem, który ma właściwości moczopędne, przeciwzapalne i przeciwbiegunkowe Spróbuj, może Twojemu dziecku też pomoże
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-02-17 o 14:37

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości