+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 99 z 99
    Nie zarejestrowany
    Guest
    To racja! Niestety, ale te wszystkie produkty do higieny intymnej, które pachną, bo są perfumowane, nie zawsze są dobre dla naszego ciała. Im bardziej naturalny skład, tym lepiej. No, a jak już masz zapalenie to na mnie zwykle działa urofuraginum max.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Masz niestety rację... Fajnie, kiedy kosmetyki pachną, ale te do higieny intymnej powinny mieć jak najkrótszy skład, żeby właśnie nie podrażniać miejsc intymnych, bo to może skutkować zapaleniem pęcherza.

Fafarafka
    Guest
    No właśnie! Ja w ogóle jestem zdania, że do higieny intymnej trzeba stosować jak najbardziej naturalne kosmetyki. A co do zapalenia pęcherza, to też jestem zdania, że jak juz się pojawi, to urofuraginum max jest najlepsze. Ale oczywiście lepiej, żeby zapalenie się nie pojawiało

Nie zarejestrowany
    Guest
    Wiesz, zapalenie pęcherza może cię złapać w róznych sytuacjach. Ja ratuję się wtedy termoforem bo sprawiają, że mniej boli mnie brzuch. No i oczywiście biorę wcześniej wspomniane urofuraginum max, do tego wspomagam się żurawiną i piję dużo wody, aby wypłukać bakterie z pęcherza.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Latem to nie trzeba nawet termoforu, a szczególnie teraz, kiedy za oknem ponad 30 stopni Ale fakt, tabletki pomagają. W tym roku kupiłam je pierwszy raz (jadąc na urlop). Na urlopie się nie przydały, ale tydzień później złapałam zapalenie po wizycie na basenie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Fakt, teraz baseny są na maska obciążone, bo przy takich temperaturach ludzie szukają ochłody. Też uważam, że trzymanie tych tabletek w apteczce nie zaszkodzi, bo zapalenie pęcherza to zupełnie nic przyjemnego :P

Nie zarejestrowany
    Guest
    Główne pytanie dotyczyło zapalenia pęcherza po stosunku, więc dorzucę dwa słowa od siebie. Czasem po seksie zdarzało mi się, że piekło mnie w okolicach intymnych, ale myślałam, że to raczej jakieś otarcia czy coś. No, ale kiedy sytuacja zaczęła się powtarzać, to uznałam, że trzeba wybrać się do lekarza i lekarz dał mi urofuraginum właśnie, co pomogło bardzo szybko.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Bo zapalenie pęcherza po stosunku to nic nadzwyczajnego, niestety... Sama to miałam nie raz, bo uprawiając seks ociera się błony śluzowe i bakterie mają szansę, żeby zaateakować nasz układ moczowy. Ale urofuraginum max i mi zawsze w takich sytuacjach pomaga.

Nie zarejestrowany
    Guest
    W zasadzie nie mam nic do dodania do tego, co powiedziałaś, bo mi urofuraginum max też zawsze pomaga na zapalenie pęcherza – nie ważne, czy takie, które pojawiło się po seksie, czy takie, które pojawiło się po wizycie na basenie.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości