+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Nowy Sącz

Zawroty głowy

Proszę mi pomóc , nie wiem co robić mam zawroty głowy, największe zawroty mam rano jak wstaje do szkoły na 7:00 .Boje się że to jakaś poważna choroba . Mam 17 lat . Gdy obracam głowę w lewo lub w prawo ( bardziej w lewo ) to kręci mi się w głowie . To nie jest nic z oczami chodzę do okulisty i nosze okulary i wszystko w porządku .Mam też chorobę tarczycy , nie jaka haszimoto ( tak się nazywa ta choroba ) biorę tabletki na to i też wszystko jest w porządku . Mam tez chorobę skóry -łojotokowe zapalenie skóry głowy , ale wątpię by to była przyczyna. Martwi mnie że już 3 tygodnie kaszle, mam takie tabletki i syropy ale one nic nie dają wiele .Moje rodzeństwo ( brat i siostra bliźniaczka ) nie mają żadnej choroby , ja się urodziłam jako ostatnia . Choroba z tarczycą mam po mamie , okulary w podstawówce podarował mi tata ( geny od taty) i choroba skóry też mam po tacie bo to genetyczne , ale czemu ja mam te wszystkie choroby . Jeżdżę od lekarza do lekarza . Martwią mnie te zawroty głowy , co to może być ? , ( te zawroty głowy mam już 4 dzień ) boje się ....
    Ostatnio edytowane przez patusiap ; 22-11-12 o 13:44

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Kraków
    Ja też kiedyś miałam zawroty głowy, i jak się pózniej okazało miało to związek ze złą dietą jaką stosowałam! Może warto zrobić mały rekonensans i wzbogacić diete w jakieś lepsze skałdniki

Mieszka w
    Warszawa
    Najlepiej byłoby iść do lekarza. Ale z dietą może być racja, może masz anemię i osłabiony organizm.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Ja bym zastanowiła się nad udaniem do lekarza. Jeżeli zawroty są rzeczywiście uporczywe i nie ustępuje powinieneś pójść do neurologa. Jeżeli nie masz rozeznania to zdecydowanie mogę Ci polecić lekarza, do którego sama chodziłam. Chodziłam do Pana doktora Janusza Miętkiewicza, bardzo miłego starszego Pana, który przyjmuje w klinikach na terenie Wielkopolski. Nie lekceważ swoich objawów i idź do lekarza, ale zdecydowanie polecam prywatnego, bo na państwowego można czekać miesiącami.

Dziewczyny nie wymyślajcie sobie żadnych chorób, tylko zróbcie badanie dopplera żył i tętnic szyjnych. Ja miałam podobne objawy, cały czas było mi słabo, ciągle mdlałam, do tego miałam jeszcze krwotoki z nosa. Byłam u laryngologa, robiłam morfologię, tarczycę, cukier, wszystko w normie, poszłam do kardiologa - ekg ok, ale to on w końcu dał mi skierowanie na badanie dopplera. W Olsztynie straszne kolejki, żeby się zapisać (2 miesiące trzeba czekać). Znalazłam prywatny gabinet w przychodni im. L. Rydygiera w Olsztynie, poszłam, byłam gotowa zapłacić za to badanie, okazało się, że mają umowę z NFZ i na skierowanie mnie przyjęli tego samego dnia! badanie wygląda jak zwykłe badanie usg, lekarz (bardzo miły człowiek), opisał mi cały wynik, wyszło, że mam niewydolność zastawek żylnych i stąd te objawy. Przepisał tabletki rozszerzające naczynia krwionośne i dietę. Od tamtej pory - spokój! Poproście lekarza o skierowanie i zróbcie to badanie, może się okazać, że zwykła dieta i leki rozwiążą Wasze dolegliwości!

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar Katarzyna i Jerzy
    Mieszka w
    Kraków
    Te zawroty mogą być związane z błędnikiem, trzeba to neurologa, może tomograf głowy.
    http://zdrowadroga.com/

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jak przy wstawaniu i obracaniu w lewo na leżąco, jak to trwa od sekund do minuty, pomaga zamknięcie oczu to chorujesz na wędrujące otolity w kanałach półkolistych błędnika w lewym uchu. Wynik urazu głowy lub tak po prostu masz.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-09-13 o 09:39

Nie zarejestrowany
    Guest

Wink to uczulenie

Cytat Napisał patusiap Zobacz post

Proszę mi pomóc , nie wiem co robić mam zawroty głowy, największe zawroty mam rano jak wstaje do szkoły na 7:00 .Boje się że to jakaś poważna choroba . Mam 17 lat . Gdy obracam głowę w lewo lub w prawo ( bardziej w lewo ) to kręci mi się w głowie . To nie jest nic z oczami chodzę do okulisty i nosze okulary i wszystko w porządku .Mam też chorobę tarczycy , nie jaka haszimoto ( tak się nazywa ta choroba ) biorę tabletki na to i też wszystko jest w porządku . Mam tez chorobę skóry -łojotokowe zapalenie skóry głowy , ale wątpię by to była przyczyna. Martwi mnie że już 3 tygodnie kaszle, mam takie tabletki i syropy ale one nic nie dają wiele .Moje rodzeństwo ( brat i siostra bliźniaczka ) nie mają żadnej choroby , ja się urodziłam jako ostatnia . Choroba z tarczycą mam po mamie , okulary w podstawówce podarował mi tata ( geny od taty) i choroba skóry też mam po tacie bo to genetyczne , ale czemu ja mam te wszystkie choroby . Jeżdżę od lekarza do lekarza . Martwią mnie te zawroty głowy , co to może być ? , ( te zawroty głowy mam już 4 dzień ) boje się ....
    to uczulenie na szkołę

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości