+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    mareczek00
    Guest

Odtruwanie (leki, alkohol, narkotyki)

Witam. Macie do polecenia jakieś kliniki, w których się odtruwa organizm? Coś sprawdzonego?

LUBIĘ FORUM
    Pewnie w niejednej gazecie znajdziesz ogłoszenie. A czy warto coś polecać? Z tego artykułu wynika, że nie jest to trudne zadanie, jesli już to cena jest istotna
    http://www.poradnikzdrowie.pl/psycho...aca_34156.html

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    http://www.pzks.pl/main/osrodki/wielkopo.htm

tutaj jest spis poradni leczących uzależnienia, wg województw. dużo tego jest, na pewno coś dla siebie wybierzesz
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-01-16 o 17:29

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja byłam w ośrodku terapii rok temu.
    Leczenie pomogło, jak ktoś bardzo chce to pewnie się wyleczy a jeżeli liczy że ktoś wyleczy się za niego , albo że czas spędzony w ośrodku mu pomoże - to niestety wróci do nałogu . Powiem jedno z własnego doświadczenia , czas spędzony w ośrodku to bajka . Powrót do domu na stare śmieci, gdzie zna się tylko ćpuna, pijaka itp to koszmar !!!
    Jeżeli nie odetniecie sie od dawnego towarzystwa, nie znajdziesz jakiegoś pozytywnego zajęcia ,które zabije nude, monotonie to na 100% wracasz do nałogu .

Powodzenia !!! Mi sie udało !

PS ośrodek znalazłam wtedy tutaj: osrodkiterapii.pl
    Piłam rózności ponad 20 lat >
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-12-17 o 20:04

BabyHush
    Guest
    Ja bralam narkotyki i musiałam się bardzo wziąć za siebie. Wiedziałam,że mam dla kogo żyć i normalnie funkcjonować. Ja byłam w Ośrodku Przebudzenie w Ligocie Pieknej. Profesjonalne wsparcie, wspaniali specjaliści

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości