+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Nates
    Guest

Jak zwiększyć owłosienie u mężczyzny?

Witam.

Nie powiem żeby to był wielki problem, jednak rzecz którą chętnie bym poprawił. Mam 21 lat i chciałbym zwiększyć owłosienie na przedramionach (w tej chwili mam tam tylko cienkie, ledwo widoczne włosy) i torsie (gdzie nie mam w ogóle, pomijając kilka sztuk którym trzeba się bardzo przyglądać żeby je zauważyć). Na udach także mam miejsca, które są kompletnie łyse, na reszcie powierzchni włosy dość rzadkie. Lepiej czułbym się, gdyby moje owłosienie w tych miejscach się rozmnożyło i stało wyraźniejsze. Od prawie półtora miesiąca stosuję suplement Trec DAA Ultra, który w założeniu ma zwiększyć poziom testosteronu oraz od 3 tygodni kurację pobudzającą wzrost włosów Seboradin Forte, aplikując ją na wspomniane miejsca. Niestety, jak dotąd efektów praktycznie nie widać. Chodzę na siłownię, co ponoć też ma jakiś wpływ na poziom testosteronu i zwiększenie zarostu, jednak ciężko mi tam nawet zwiększyć masę mięśniową, nie mam chyba do tego genetycznych skłonności. Czy z owłosieniem może być tak samo, że tylko genetyka odgrywa tu jakąś rolę i nie da się tego przeskoczyć? A jeśli nie, to czy jest jakiś skuteczny sposób na pobudzenie włosów do wzrostu? Moje dojrzewanie biologiczne zaczęło się trochę później niż u rówieśników, poza tym nigdy nie byłem szczególnie dobrze zbudowany - może w tym leży przyczyna?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-12-14 o 14:27

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Kraków
    Istnieją preparaty na porost włosów jednak jeżeli chodzi o włosy jest to z reguły bardzo trudna sprwa i ciężko coś zaradzić. Istnieje również szereg zabiegów kosmetycznych, jednka sparwa nie jest tania.

Banned
    Ja tam wolę panów bez nadmiernego owłosienia. Wszystko to kwestia gustu, ale dla mnie to nie jest seksowne.

Nates
    Guest
    @ Natalia: Że istnieją preparaty to ja wiem, bo jeden nawet stosuję, kwestia jest taka na ile są one skuteczne, szczególnie jeśli nie chodzi o głowę. Zabiegi kosmetyczne też dotyczą tylko głowy, nie słyszałem jeszcze nigdy o przeszczepie włosów w innych miejscach ciała.

@Marlenka: Fakt, kwestia gustu, dlatego nie przyszedłem tu dyskutować o gustach tylko zgłosiłem się po poradę. Nie oczekuję przekonywania mnie, że bez włosów jest lepiej.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    Same preparaty na porost włosów mogą nie wystarczyć,szczególnie jeżeli mamy do czynienia z łysieniem androgenowym. Wtedy warto zaczerpnąć opinii dermatologa. Polecam dobry szampon z odżywką wzmacniającą włosy.

LUBIĘ FORUM
    O matko! Po co? Faceci bez włosów wyglądaja lepiej!

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    hej

Nie zarejestrowany
    Guest
    Faceci bez zarostu wyglądają jak nastolatkowie a nie mężczyźni

nielysy
    Guest
    Cytat Napisał malwi Zobacz post
    O matko! Po co? Faceci bez włosów wyglądaja lepiej!
    moze dla dziewczynek ale nie dla prawdziwych kobiet

Nie zarejestrowany
    Guest

Objętość

Dobre kosmetyki to podstawa. Mi pomógł szampon Masveri na zwiększenie objętości.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości