+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
    Mania74
    Guest
    Herbatki jak najbardziej sa fajne. Jednak ja bym jeszcze się przeszła i jakoś zasięgnęła porad specjalisty. Jak ktoś jest z Mińska Mazowieckiego to bardzo dobrym ośrodkiem jest Centrum Psychologiczne Sens. Jest tutaj ielu wykwalifikowanych specjalistów, którzy dają ogromne wsparcie

Fancy55
    Guest
    Nerwice trzeba leczyć. Dodam jeszcze ,ze poprzez nerwice siada nam żółądek i serce. Głowa też. Sama musiałam brac leki. Chodziłam też na terapie, także co Centrum Sens w Mińsku Mazowieckim. Na takim tle nerwowym powstaje tez nerwica jelit

Karolina T.
    Guest
    Na nerwicę jest tylko jedna rada - terapia. Oczywiście ważne jest dobre nastawienie na psychoterapię, bo jak nie chcemy sobie pomóc sami, to jak psycholog czy psychoterapeuta ma to zrobić? Trzeba się po prostu wreszcie przemóc i udać się do lekarza, tak jak ja to zrobiłam. Po kilku latach zmagania się z ciężkimi dolegliwościami przez moje nerwice lękowe, udałam się do psychoterapeuty Dariusza Rudasia w Krakowie. Cieszę się, że to zrobiłam bo naprawdę mi pomógł.

Nie zarejestrowany
    Guest

Depresja i lęki

Witam.
    Od 10 lat lecze się na depresję lękową.
    Jest ok.Ale gdy coś się wydarzy to strasznie ponikuje.Nie imię zapanować nad emocjami.Płaczę i czuje bezradność.
    Najgorsze jest to ,że widzę w tedy wszystko w czarnych kolorach .Nie umie powiedzieć sobie "będzie dobrze,nie panikuj ".
    Bardzo chciałabym podchodzić do tego z dystansem,ale jak.
    Może ktoś z Was już się nauczył.
    Jeżeli tak proszę o porady.
    Dziękuję

Nie zarejestrowany
    Guest

Spróbuj CBD

Cytat Napisał michaella Zobacz post
    Choruję na nerwicę lękową od 2 lat, pojawiła się ona w wyniku ciężkich przeżyć i bardzo dużego stresu. Po tym przykrym doświadczeniu prez pół roku bez przerwy strasznie mnie bolała głowa i nie sypiałam, teraz za każdym razem jak się stresuję mam te bóle głowy które trwają tygodniami, cierpię na bezsenność i kołotanie serca. Co robić? Jak mam z tym walczyć by znów normalnie żyć? Pomożcie bo już nie mam siły
    Słyszałam że bardzo szerowkie właściwości lecznicze ma CBD
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 11-12-19 o 11:01

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości