+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
    CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar matylda2

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne

Czy to nie absurd, że mimo składki płaconej do NFZ, żeby móc przyzwoicie się leczyć doradza się nam wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego? Jakie są rodzaje tych ubezpieczeń, co oferują? Przeczytasz o tym w styczniowym numerze Zdrowia.

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Siedlce
    Tak wychowuje się dziś ludzi: "co prywatne, to lepsze", jakoś nikomu nie chce się budować lepszego państwa bo "podatki to złodziejstwo". Tak mamy już od ćwierć wieku. Nie mówię, że prywatni lekarze mogą zaszkodzić, na przykład bardzo sobie chwalę ostatnio internetową poradnię, ale chyba jako polski patriota chciałbym, by Polacy mieli dostęp do jak najlepszej opieki zdrowotnej.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-09-14 o 10:13

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Asterion Zobacz post
    Tak wychowuje się dziś ludzi: "co prywatne, to lepsze", jakoś nikomu nie chce się budować lepszego państwa bo "podatki to złodziejstwo". Tak mamy już od ćwierć wieku. Nie mówię, że prywatni lekarze mogą zaszkodzić, na przykład bardzo sobie chwalę ostatnio internetową poradnię, ale chyba jako polski patriota chciałbym, by Polacy mieli dostęp do jak najlepszej opieki zdrowotnej.

Jaka fatalna reklama. Wątek odkopany sprzed roku i infantylne nawiązanie do tematu z linkiem do rozwiązania problemu. Jakieś gimnazjum chociaż skończyłeś? Dramat.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-09-14 o 10:13

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Prywatne ubezpieczenie może się i przyda w przypadku jakiś drobiazgów jak grypa. Ale z prywatnego nikt nie sfinansuje leczenia nowotworu, czy skomplikowanej operacji.
    Więc nie ma co narzekać.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Jest wiele rodzajów prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. NIektóre z nich ubezpieczają od nieprzewidzianych sytuacji życiowych jak
    od wypadków
    ewentualnie od zachorowania na raka ( którego leczenia prywatnie może kosztować krocie - dzięki temu ubezieczenie pokrywa tę sumę)
    Ma je w ofercie Nationale Nederlanden.

Niektóre firmy ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie medyczne polegające na bezpłatnym dostepie do konsultacji lekarzy w prywatnych ośrodkach zdrowia ( opłaca się to jesli często chodzimy do lekarzy). Jednakże nie obejmuje to już hospitalizacji, rehabilitacji czy innych usług.
    nn.pl/ubezpieczenia
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-11-17 o 21:01

Mieszka w
    Łódź
    Ja bardzo cenię sobie Lux Med, nie tylko za zaangażowanie lekarzy i indywidualne podejście do pacjenta ale także za e-rozwiązania jakie proponują, a które naprawdę ułatwiają dostęp do badań, wizyt i wyników. Dzięki Portalowi Pacjenta można umawiać się na wizyty online, a jeszcze nigdy nie zdarzyło się tak żebym miała daleko wyznaczony termin. Przeważnie umawiam się i następnego dnia już stawiam się w gabinecie bez czekania w kolejce. Super sprawa!

Fajnie takie ubezpieczanie wygląda w ofercie pracy, ale w rzeczywistości sprowadza się tylko do kilku wizyt rocznie, przy jakiejś poważniejszych chorobie jesteś skazany na państwo.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Mozecie narzekać na nasz narodowy fundusz zdrowia ile tylko chcecie. Jednak takie narzekanie tak naprawdę nic nie da. Zbyt mały procent naszego rocznego budżetu idzie na leczenie i z tego też powodu opieka zdrowotna bedzie jaka jest i kolejki sie nie zmniejszą. Nie jest wcale dziwne to,że ludzie o wiele częściej decydują sie na korzystanie z prywatnej opieki zdrowotnej. Gdzie do lekarza możemy zapisać się z dnia na dzien, a nie czekać miesiącami.

Jeśli często leczycie się prywatnie to warto jest zastanowic sie nad prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym Taki pakiet medyczny kosztuje miesięcznie niewielkie pieniądze A dzieki temu mamy darmowe wizyty oraz badania.
    zdrowiewfirmie.pl/pakiety-medyczne/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-04-18 o 20:42

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    warszawa
    Ja wiem jedno ,że aby się dostać z NFZ do jakiegokolwiek specjalisty to jest masakra.Moja mama miała żylaki na nogach,Z funduszu musiałaby czekać na samą wizytę 8 miesięcy,zaczęła leczyć się prywatnie u specjalisty ,który skierowal ją na zabieg skleroterapii,że tak powiem od razu w placówce KIMED na Pradze. Fakt w tej samej placówce była na wizycie lekarskiej.Ale było warto.Zabieg mało inwazyjny,pajączki z nóg zniknęły,mama zadowolona.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Ja też mam wykupiony pakiet medyczny w Lux Med dla całej rodziny i jestem zadowolona z ich usług. Mamy dostęp do najlepszych specjalistów, wizyty umawiam sobie on line w dogodnym dla siebie terminie, dla dzieci mam możliwość umówienia wizyty domowej. Nie muszę już stać w kolejkach czy godzinami wisieć na telefonie.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości