+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63
    Nie zarejestrowany
    Guest

problemy z włosami

ciąża u mnie była bardzo wyniszczającym okresem dla włosów i cery, przed dzieckiem łykałam hormony, ale po jego urodzeniu juz nie mogłam, a że jestem młodą i aktywną mamą to i seks chciałam mieć bezpieczny i świadomy. Zaczęłam zabezpieczać się błoną diafragmą caya łącznie z żelem plemnikobójczym i nawilżającym i wszystkim kobietom, które nie mogą pigułek polecam ją!

Karol993
    Guest

Masveri

Na wypadanie włosów to tylko szampon Masveri

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    W zeszłym roku sama robiłam badania zlecone przez dietetyka i (nie wdając się w zbędne szczegóły) okazało się, że mam niedobór krzemu. Między innymi miałam problemy z cerą, włosami i paznokciami - właściwie to na samym początku mnie zaniepokoiło i skłoniło do wizyty u specjalisty. Zmierzam do tego, że podobne symptomy powinny być skonsultowane z lekarzem, bo mogą być zwiastunem jakichś poważniejszych problemów. W połączeniu z suplementacją udało się jakoś uzupełnić niedobory, przyjmowałam krzem w płynie dorsim, a później dostałam jeszcze inny suplement. Jak mówię, od roku staram się jeść zdrowiej, więc efekty powoli zaczynają być widoczne.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości