+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 63
    weroneczka
    Guest
    Oczywiście warto zrobić wszystkie badania, żeby wykluczyć problemy zdrowotne, ale jeśli wyniki są dobre, to nalezy zadbać o włosy od środka. Ja na przykład stosowałam plastry dermastic przez 8 tygodni. Moje włosy naprawdę się super wzmocniły i przestały wypadać.

Amandzig
    Guest

Włosy cienkie, zniszczone, wypadające - co robić?

bardzo długo nie mogłam sobie poradzić z wypadającymi włosami. Rano na szczotce był jeden kołtun, coś strasznego! Olejek arganowy ani masło shea nie działało. Szampony wzmacniające także. Jakiś czas temu czytałam na adamed expert o nafcie kosmetycznej na porost i wypadanie włosów. Ktoś może stosował?

zuzanna21
    Guest
    A może masz za niski poziom Cynku w organizmie czytałam ostatnio o tym na adamed.expert Cynk odpowiada właśnie za kondycję naszych włosów, skóry, paznokci także trzeba się szczególnie zatroszczyć żeby nie było braków w naszym organizmie. zresztą można przeczytać wszędzie na ten temat

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Jasne,że kiepski poziom witamin może powodować zwiekszone wypadanie włosów, jednakże w większości jest to spowodowane wypadaniem androgenowym. NIe tylko u mężczyzn ale również u kobiet. W takim przypadku trzeba wybrać się do apteki i kupić sobie lek ( na przykład Loxon). Szampony drogeryjne nic tutaj nie zdziałają.
    Spokojnie da się takie wypadanie odwrócić.

Polecałabym również ograniczyć stres. On również ma duży wpływ na stan naszych włosów.
    msfera.pl/lysienie-androgenowe-leczenie-moze-byc-skuteczne.html
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-11-17 o 21:40

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dobry szampon, nie używać prostownicy, najlepiej też zrezygnować z suszarki, a jak już, to zimne powietrze. Odpowiednia dieta, warto, żeby były w niej witaminy, żelazo, białko. Może też przyczyną jest jakaś choroba i lepiej zgłosić się do lekarza? Są specjalne olejki do włosów, ale tu trzeba uważać, żeby nie kupić czegoś z alkoholem w składzie (wysuszy). Po prawdzie najlepiej sporą część włosów ściąć, żeby odżyły, można w tym czasie zdecydować się na przedłużkę, doczepiany kucyk czy coś takiego, np. stąd cameron-hair.pl/pol_m_Wlosy-naturalne-150.html
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-11-17 o 21:40

anna53
    Guest
    Fajne sa też plastry dermastic przeciw wypadaniu włosów. Takie plastry można kupić w aptece i przykleja się je codziennie na noc przez dwa miesiące. Ja zauważylam spektakularne efekty i wzmocnienie włosów.

Beataa
    Guest
    Plastry na włosy? Nie chciałabym ich potem zdejmować, ała A ja trochę z innej beczki, bo kosmetyki mam sprawdzone i nie planuję zmiany chwilowo. Ale co ze sprzętami do stylizacji? Na co patrzeć, co załóżmy taka lokówka czy suszarka musi posiadać, żeby nie niszczyć włosów? Ja postanowiłam zapuszczać i nie uśmiecha mi się podcinanie suchych końcówek co chwilę.

E la
    Guest
    Najlepiej, żebyś mogła dostosowywać temperaturę i czas, do swojego rodzaju włosów. Ja na przykład kupiłam własnie lokówkę automatyczną babyliss Digital Sensor, bo miałam jakąs starą, która paliła mi końcówki, a loki i tak nie były trwałe. Teraz to zupełnie inna bajka. Fryzura szybko zrobiona i bezpiecznie dla włosów. Chociaż mam ją dopiero od kilku dni to już jestem bardzo zadowolona.

Beataa
    Guest
    Dzięki za polecenie, poszperałam trochę i trafiłam na promocje w euro rtv agd, zamówiłam suszarkę i lokówkę za pół ceny do tego. Czekam tylko aż dojdzie, pewnie tuż po weekendzie. Opinie od razu poczytałam na stronie sklepu i są same pozytywne, więc myślę, że ja też będę zadowolona

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Klinika Estetica
    Mieszka w
    Wrocław
    Polecam badanie trychologiczne, które dzięki mikrokamerze z 250-krotnym powiększeniem, umożliwia analizę stanu skóry głowy, cebulek włosów i ich całej powierzchni. W przypadku wypadania włosów, pojedyncze z nich zostają poddane badaniom mikroskopowym. Pozwoli to ustalić przyczyny wypadających włosów i dobrać właściwy zabieg.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości