+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Podwyższone eozynocyty.

Nie zarejestrowany
    Guest

Podwyższone eozynocyty.

Witam. Mam 19 lat i od około 3 miesięcy źle się czuję, tzn ciągle chce mi się spać, praktycznie cały czas bym spał mimo tego, ze wysypiam się. Do lekarza idę dopiero za tydzień, ale zrobiłem dziś morfologie. Wyniki... dobre, ale... eozynocyty (12,4 gdzie norma to od 1 do 5) oraz obniżone neutrocyty (47,3 norma 50 - 70) oraz obniżone bazocyty (0,03 norma to 0,05 do 1,95) Bardzo się martwię, o czym mogą świadczyć takie wyniki ? Wszystko inne mam w normie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Witam. Mam 19 lat i od około 3 miesięcy źle się czuję, tzn ciągle chce mi się spać, praktycznie cały czas bym spał mimo tego, ze wysypiam się. Do lekarza idę dopiero za tydzień, ale zrobiłem dziś morfologie. Wyniki... dobre, ale... eozynocyty (12,4 gdzie norma to od 1 do 5) oraz obniżone neutrocyty (47,3 norma 50 - 70) oraz obniżone bazocyty (0,03 norma to 0,05 do 1,95) Bardzo się martwię, o czym mogą świadczyć takie wyniki ? Wszystko inne mam w normie.
    Mam podobne wyniki, co sie okazalo w Twoim przypadku? Mam nadzieje ze wszystko ok, pozdrawiam!

3. Ubytek przegrody międzyprzedsionkowej - objawy. Jak przebiega leczenie ASD? Zapalenie tętnic Takayasu czyli choroba bez tętna: przyczyny, objawy i leczenie ĆWICZENIA obniżą poziom CHOLESTEROLU Profilaktyka chorób SERCA: rady dla zapracowanego serca
+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości