+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 94
    marleno9
    Guest
    ja polecam jakąś fajną książkę, moja babcia uwielbia harlequiny więc wybrałam coś z ravelo, ja ogólnie najczęściej kupuję w tej księgarni internetowej i od dłuższego czasu korzystam z ich ofert, dlatego też zawsze zamawiam akurat stąd
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-04-15 o 09:16

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Na prezent dla Babci bądź dla wielu innych kobiet polecam mały dodatek do domu. Najlepiej coś w stylu firanki kuchenne bądź zasłony do salonu. Zapewne będą stanowić świetne odświeżenie w takich pomieszczeniach. Wystarczy tylko dopasować ich krój, kolor i dodatki. Propozycji jest naprawdę wiele
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-04-15 o 09:18

Banned
    Mieszka w
    Warszawa
    Dzień z wnukami . moi rodzice byli ucieszeni :P
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-06-15 o 10:25

Banned
    Mieszka w
    gda
    Moja babcia niedługo będzie miała urodziny i chcemy jej zorganizować imprezę. Potrzebuje zamówić tort urodzinowy, który będzie smaczny i będzie ładnie wyglądał. Który byście wybrali?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-07-15 o 16:29

Banned
    Mieszka w
    gda
    Ja swojej babci kupiłam jej spisaną historie, którą zamówiłam z historierodzinne.pl. Babcia powiedziała, że jest to jeden z najpiękniejszych prezentów jakie w życiu dostała. Jeśli chcecie sprawić przyjemność swoim dziadka, to polecam właśnie taką historie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-07-15 o 17:18

Nie zarejestrowany
    Guest

prezent dla babci

Ja lubię robic prezenty bardziej takie przydatne na co dzień , np nowy ładny kubeczek, zestaw porcelany, wazon itd. Śliczne kubki mają w Duka, szybka wysyłka a takich w sklepie stacjonarnym nie dostaniecie
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-08-15 o 11:26

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Myślę, że bezpieczną opcją dla kobiety w każdym wieku jest biżuteria. Tu znajdziesz bardzo ładną, srebrną o najwyższej próbie 925 http://bestsilver.pl/6-bransoletki-srebrne-damskie Takie srebrne bransoletki są teraz bardzo modne nawet wśród dojrzałych Pań. Moja babcia osobiście nosi podobną.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-09-15 o 14:02

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Katowice
    dla babci to bardzo fajnym prezentem będzie komplet porcelanowych filiżanek. Kto jak kto, ale babcie to tylko by herbatki robiły więc taki zestaw byłby idealny. Internet aż huczy od takich ofert jak dla przykładu tutaj http://sprzedajemy.pl/porcelana-angielska-komplet-kawowy-zielony,24967827 wybór jest ogromny więc będzie z czego wybierać.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-12-15 o 09:22

Nie zarejestrowany
    Guest

prezent

Suplement diety jest dobrym pomysłem i dla starszej i dla młodszej osoby, wiadomo każdy musi dbać o zdrowie, natomiast nie jest orginalny... można go wykożystać 2 razy ale w trzecim roku dobrze by było cos zmienić Ja ostatnio postanowiłam dać prezenty oryginalne, ale praktyczne a dokładnie pościel Mam już wybraną na http://www.elway.biz/35-posciel-3d-200x220 i nie tylko dla babci
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-12-15 o 09:21

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    ja bym takie filiżanki babci kupiła jak te z Duka http://dukapolska.com/porcelana-i-ceramika/filizanki/zestaw-porcelanowych-filizanek-200-ml-4-szt-duka-four-seasons-1212172.html.
    Babcie lubia takie rzeczy
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-12-15 o 09:15

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości