+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37
    CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Ostatnio to chyba Bronchosol. Jak tylko pojawia się mokry kaszel, sięgam po ten syrop. Zawiera tymianek, pierwiosnek i tymol, dzięki czemu nie tylko ułatwia odkrztuszanie, ale przede wszystkim bardzo pomaga w oddychaniu. Podaję go też córce. Taki syrop dla całej rodziny.

Olllla
    Guest

wypróbowałam

sok malinowy - ale taki stężony 50%, czosnek na kanapce (śmierdzi,ale za to działa jak antybiotyk). A z apteki polecam ibuprofen, a dla dziecka na kaszel fenspogal. To takie moje sprawdzone specyfiki.

angelika9
    Guest
    Syrop z aronii oraz groprinosin w syropie, podaję dziecku gdy załapie wirusa. Ja przez swoją niewiedzę miałam negatywny stosunek do Groprinosinu. Kiedy Julka miała infekcję i nie widziałam natychmiastowej poprawy przerywałam podawanie Groprinosin zazwyczaj po 3 dniach. Kiedy ostatnio trafiłam po raz kolejny z chorą Julką do pediatry zostałam skarcona za przerwanie leczenia. Teraz już wiem dlaczego nie było efektu bo lek trzeba przyjmować 10 dni i dodatkowo 1-2 dni po ustaniu objawów. A u mnie robiło się zamknięte koło przez moją niewiedzę i mała była non stop chora. Jednak czegoś człowiek się uczy.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    A ja znowu często pije mleko z miodem i czosnkiem. Szybko pomaga na wszelkie przyziębenia

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    Kochacie domowe specyfiki na przeziębienie? Domowe syropki, napary i herbatki są znacznie lepsze niż obciążające wątrobę leki z apteki. Istnieje wiele przepisów na specyfiki z domowej apteczki. Wypróbuj niektóre z nich:

Przepis na syrop z sosny. Jak zrobić syrop z młodych pędów sosny? http://www.poradnikzdrowie.pl/zywien...sny_41538.html

SYROP Z MNISZKA lekarskiego - PRZEPIS na leczniczy miód z kwiatów mlecza: http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowi...cza_41461.html

CZARNY BEZ na PRZEZIĘBIENIE: herbata i sok z czarnego bzu: http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowi...bzu_39759.html

Domowe sposoby na gorączkę: malina. Napar z maliny na gorączkę: http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowi...zke_39864.html

Mieszka w
    Katowice
    Na przeziębienie lekkiego typu - domowy syrop malinowy i czosnek (niestety). No i rosół.
    Jak to nie wystarcza to kupujemy dzieciakom fenspogal. Bardzo dobry syrop, nie daje skutków ubocznych i działa, jak naturalne metody nie wystarczają.

LGL
    Guest

Najlepszy syrop na kaszel

Oprócz domowych sposobów korzystamy całą rodzina z syropu fenspogal. Cebula, czosnek, mleko są świetne ale wiadomo na prawdziwe infekcje trzeba zastosować lek. Wtedy bierzemy właśnie fenspogal. Dzieciaki już od 3 roku życia mogą stosować. Ważne jest że nie marudzą na smak tego syropu. Działa super rozkurczowo i ogranicza tworzenie się flegmy. Na pewno jest świetny żeby pomóc w spokojnym przespaniu nocy. Polecam!

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar greeneye119
    Mieszka w
    Toruń
    Mleko z masłem i miodem ;D
    Dwie najkrótsze odpowiedzi: Tak i Nie, wymagają najdłuższego zastanowienia.

Mieszka w
    Warszawa
    Alergia, wzmocnienie i tradzik. Nie ma nic lepszego tylko olej z czarnuszki! Wystepuje tez w kapsułkach. Polecam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-12-14 o 12:08

tamara09
    Guest

na kaszel i przeziębienie

sok z aloesu i tran z wiesiołka. Na kaszel szczególnie u dzieci stosuję fenspogal, doskonale się sprawdza. U siebie jak mam dreszcze i łapie mnie przeziębienie stary sposób: polopierynka i cytryna.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości