+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Jedno piwo na kilka dni to nie jest problem. Jeżeli nie potrzebujesz pić codziennie to możesz być spokojny. http://www.terapia-u.pl]leczenie uzależnień
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-07-16 o 08:23

Nie zarejestrowany
    Guest
    silna wola jest najważniejsza, pomyśl o bliskich,że może jest im przykro z tego powodu a dwa jesteś kobietą szanuj się i swoją dumę.... wyznacz sobie cel i pomyśl np że jak nie będziesz pić zaoszczędzisz zdrowie i pieniądze,które można wydać na bardziej potrzebniejsze rzeczy
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 14-11-16 o 08:45 Powód: spam

Jullietka
    Guest
    Przy leczeniu alkoholizmu bardzo ważne jest wsparcie rodziny. U mnie mój tata ją otrzymał, od nas oraz od ośrodka Przebudzenie w Ligocie Pięknej. Wsparcie od rodziny.

Mieszka w
    Malbork
    Czy alkoholik to osoba, która poprzestaje na wypiciu jednego piwa nie koniecznie z alkoholem przestaje, lecz czuje potrzebę ugaszenia pragnienia akurat piwkiem? Jedno piwko i koniec danego dnia. Nie czuję się alkoholikiem, lecz powiedzmy, że piwko musi być nawet takie jak Karmi lub Lech free alkohol. Czy to już czas pójśc na odwyk?

Mieszka w
    Katowice
    Do niedawan miałem problem z wypijaniem codziennie jedneo piwa, lecz posukcesywnym zastepowaniu go piwem bezalkoholowym teraz moge powiedziec, że jestem wolny. Nie chodziłem do AA ani nie widziałemw sobie alkoholika. Nadmienię, że umiałem sobie odmówic choć było to nieraz bardzo ciężkie. Teraz już nie sięgam nawet po piwo bezalkoholowe. Hurraaa!

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Koszalin
    Alkoholik nie pije racjonalnie - pije w pracy, pije w domu, pije praktycznie wszędzie. Najczęsciej po cichu, ale nie majac żadnych hamulców wiec widać po nim jak na dłoni że jest nawalony w sztok.

Pełna zgoda, co do tego, że alkoholik nie pije racjonalnie i trudno mu się powstrzymać w różnych sytuacjach by sięgnąć po butelkę. Tylko to czy ktoś ma problem z nałogowym piciem powinien stwierdzić lekarz-specjalista. Warto też pomyśleć o udaniu się na terapię, np. do takiej placówki, która podejdzie do sprawy kompleksowo. Dla mnie taką jest Ośrodek Oaza z kujawsko-pomorskiego.

Mieszka w
    warszawa
    Zmęczone oczy, udawanie że wszystko jest okey, zmiana zachowania.

Nie zarejestrowany
    Guest

Alkoholizm

Ostatnio trafiłam na artykuł, jak rozmawiać z alkoholikiem, bardzo wartościowy, warto się zapoznać. terapiamanawa.pl/jak-rozmawiac-z-alkoholikiem-4-skuteczne-metody/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-07-19 o 18:42

Mieszka w
    Katowice
    Tutaj masz w miarę prosto wyjaśnione po czym poznasz uzależnienie: pawelbaran.pl/po-czym-poznac-ze-jestem-uzalezniony.html
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-07-19 o 17:52

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości