+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 143
    PaulinaF
    Guest

Co pomoże moim włosom?

Po zimie moje włosy są suche i zniszczone, co może im pomóc, znacie jakieś dobre, sprawdzone maseczki na włosy, dzięki, którym będą zregenerowane. Szukałam w internecie znazłam fajne porady http://vivalavita.pl/artykul/dietadlawlosowprzygotujfryzurena-988.html ale chcę zapytać, was czy ktoś już ich próbować i czy dają efekty? Proszę pomóżcie. Dzięki!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-04-13 o 12:44

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Tarnobrzeg
    Włosy trzeba po prostu regularnie myć dobrym szamponem z odżywką i dbać o nie. To moim zdaniem absolutna podstawa. Unikajmy także nadmiernego suszenia suszarką oraz prostowania włosów.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar kajetka
    Mieszka w
    Sieradz

Red face

W przypadku przesuszonych włosów niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja włosów, by poprawić ich kondycje. Jeśli włosy są najbardziej suche i porozdwajane na końcach, warto je trochę podciąć. W codziennej pielęgnacji, dobry szampon i odżywka, bogaty w substancje aktywne, to podstawa. Warto to też raz, czy dwa razy w tygodniu użyć maski do włosów z proteinami, jedwabiem, olejkiem arganowym, lub aloesem.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-04-13 o 09:46

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar Katarzyna i Jerzy
    Mieszka w
    Kraków
    - należy myć głowę łagodnymi szamponami, w letniej wodzie, czasem wystarczy płukanie w zimnej wodzie, myj włosy co drugi, co trzeci dzień. Delikatnie rozczesuj i nie susz. Jeśli już to na minimum grzania,
    - maseczki olejowe; zwykły majonez, oliwa z oliwek, oleje; palmowy, awokado, ze słodkich migdałów, kokosowy, rycynowy, jojoba,
    - maseczka z oliwy z oliwek, jajka, oleju rycynowego, cytryny lub awokado, olejek z pszenicy i olejek jojoby,
    - przy maseczkach zakładamy czepek na 30 minut i płuczemy,
    - odżywki z dodatkiem aloesu, olejków rozmarynu i sandałowego,
    - roztwór miodu do płukania, kwiat lipy, korzeń prawoślazu,
    - obcinamy rozdwojone końcówki, używamy szczotek z naturalnym włosiem,
    - nafta kosmetyczna, żółtko jajka, olej rycynowy, olej z rozgniecionej witaminy A+E,
    - zażywaj suplementy, witaminy z grupy B, selen, olej z wiesiołka dwuletniego, Biotebal z biotyną, Skrzyp vit + pokrzywa, Capivit, Belissa, Ha- Pantoten, Revalid, i wiele innych,
    - kolagen w kapsułkach wewnętrznie i w żelu zewnętrznie (uzupełnienie białka),
    http://zdrowadroga.com/

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wąbrzeźno
    maseczka crema latte albo biovax, odżywka po każdym myciu i powinno być lepiej

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Lilith
    Mieszka w
    Szczecin
    Oczywiście zmiana diety nie zaszkodzi. Z zewnętrznych działań polecam olej rycynowy. Raz w tygodniu wetrzeć w skórę głowy i trzymać 6 godzin pod ręcznikiem Efekty olśniewające!
    Zachowaj zdrowie dzięki Terapii Sokami
    http://terapiasokami.pl/

Mieszka w
    Sopot
    Ja zawsze w okresie wiosennym i zimowym stosuję sprawdzone dermokosmetyki, bo przekonuje mnie ich skład. Na pewno nie obciążaj włosów żadnymi drogeryjnym szamponem z syliconem czy innym dziwactwem.
    Ja np. stosuję mój osobisty hit SCURFISIN Champu ( www.dermokosmetyki24.pl/lupiez/40-scurfisin-champu-uso-frecuente.html ) - zdecydowanie wzmacnia włosy i też fajnie działa na skórę głowy. W takich sytuacjach jak opisujesz po prostu warto zakupić produkt, który ma sprawdzony skład i nie tylko oczyści włosy, ale i wzmocni.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-04-14 o 10:36

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Lucylucy
    Ja mam w domu olejek rycynowy, słyszałam, że jest rewelacyjny na włosy, tylko przez swą konsystencję ciężko się go nakłada. Można dodać go do odżywki do włosów.

Mieszka w
    Warszawa
    Cześć Co do olejków to polecam arganowy, ponieważ idealnie nawilża i pielęgnuje włosy

Mieszka w
    Poznań
    Polecam olejowanie włosów, można do tego używać zarówno oleje, które używa się w kuchni np. sezamowy, lniany, oliwa z oliwek lub typowo kosmetyczne. Mi również najbardziej na puszące się włosy i przesuszenie pomaga olej agranowy, zazwyczaj nakładam go na 1-2 godziny przed myciem a potem zmywam szamponem. Ważne, żeby to był czysty olej, bez dodatków. Włosy po użyciu są znacznie lepiej dociążone, miękkie i lśniące. inny sposób jaki sprawdza się na moich włosach to nałożenie oleju na jakieś 15-20 min., a następnie spłukanie ciepłą wodą i nałożenie maski nawilżającej na kolejne 20-30 minut. Efekty są naprawdę dobre Np. na moich włosach nie sprawdził się olej kokosowy, który dodatkowo je puszył:/

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości