+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 143
    CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    wroclaw
    Też polecam oleje ja na razie testuje różne

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    warszawa
    Ważne jest to żeby nie myć włosów w gorącej wodzie, ale letniej i nie pocierać za bardzo skóry głowy. Ja dbam o włosy czesząc je delikatnie, kupiłam też dobrą odżywkę i suplement z bambusem (bambus bardzo dobrze działa na wzmocnienie włosów). Dodam, że z natury mam cienkie włosy, więc muszę o niej mocno dbać

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    No i nie można nadużywać prostownic, lokówek, suszarek...

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Ja też polecam olejowanie włosów. Najlepiej jest je wykonać oolejem kokosowym bo nawilża i regeneruje. Ja stosuję ten ekologiczny bo nie podrażnia i nie zawiera toksyn.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-11-14 o 15:47

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Koluszki
    Wyciąg z nasturcji ma zbawienny wpływ na strukturę naszego włosa. Wyciag ten przede wszystkim odświerza nasze włosy nadając im zdrowego i pięknego wyglądu oraz sprawia iż lepiej się układają i są bardziej lśniące.

Wyciąg z nasturcji musimy zaparzyc tak samo jak “sypaną kawę” czyli nie gotujemy ziół, ale zalewamy je gorącą wodą. Czyli: mniej więcej garśc liści nasturcji zalewamy pół litrem goracej wody i zostawiamy do momentu zaparzenia się. Gdy nasz wyciąg ostygnie, musimy go przecedzic przez sitko.

Taki wyciąg stosujemy jako płukanke do włosów, nasze wlosy dzięki temu stają się sztywniejsze i lepiej się układają. Dobrym tez rozwi-ązaniem jest przelanie wyciągu do pojemnika z atomizerem i skraplanie włosów. Polecam.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar Jadore
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja zawsze podczas takiej kiepskiej pogody która panuje w zimę stosuje odżywki do włosów , maseczki albo serum :-) w zależności od potrzeb i co akurat mam w domu. Poza tym stosuje zestawy witaminowe które wzmacniają moje włosy

Nie zarejestrowany
    Guest
    Najlepszą regeneracją włosów, zwłaszcza zimą jest olejowanie włosów - regeneruje je , nawilża i zabezpiecza przez mrozem i wiatrem. Raz na jakiś czas nakładasz olej kokosowy na poszczególne pasma, zostawiasz na parę godzin a potem normalnie myjesz włosy. Nałóz tylko jakiś czepek i ręcznik, ja nakładam czapkę
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-01-15 o 14:39

Mieszka w
    Warszawa
    Słyszałam, że olejowanie jest dobre, jednak sama nie próbowałam. Moje włosy są podatne na przetłuszczanie, z tego względu wolę uważać

Mieszka w
    Tczew
    Ja od siebie na włosy polecam Kerabione fajny kompleksowy skład. Naprawdę działa po dłuższym stosowaniu -włosy są gęste, lśniące ...

Banned
    Mieszka w
    Żukowo
    Oleje: amla, kokosowy, vatika ale także olejki aleterra bardzo dobre

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości