+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Temat: łuszczyca

roban
    Guest
    Nie ma jednego skutecznego sposobu na ł. Jednej osobie pomoże zwykła wazelina, inna musi niestety sięgnąć po leki biologiczne, dla danej osoby zbawienne okazują się kosmetyki z minerałami z MM, dla innej z dziegciem. To, co zupełnie nie działa na kogoś, dla Ciebie może być idealne. Trzeba samemu próbować, więc musisz szukać sama co na Ciebie działa najlepiej.
    U mnie efekty w postaci zaniku zmian zaczęły się pojawiać po wspomaganiu kuracji sterydowej, specjalistycznymi dermokosmetykami połączonej z kąpielami i solarką - takie kombo ale skuteczne jak na razie .

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał roban Zobacz post
    U mnie efekty w postaci zaniku zmian zaczęły się pojawiać po wspomaganiu kuracji sterydowej, specjalistycznymi dermokosmetykami połączonej z kąpielami i solarką - takie kombo ale skuteczne jak na razie .
    możesz napisać jaki steryd i dermokosmetyk używasz? kąpiele w soli z morza martwego? jak często solarium?

roban
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    możesz napisać jaki steryd i dermokosmetyk używasz? kąpiele w soli z morza martwego? jak często solarium?
    O maści ze sterydem nie będę pisał, na takie rzeczy można się decydować tylko pod nadzorem lekarza, nigdy na własną rękę - skutki uboczne mogą być bardzo poważne.
    Jeśli chodzi o dermokosmetyk to napiszę bo na pewno ci nie zaszkodzi, jest na naturalnych składnikach. stosowałem maść Scalp 8 Body Ointment można ją dostać przez neta albo w aptekach, bardzo dobrze pielęgnuje skórę, to tego wspomaga zanik objawów.
    Tak kąpiele w soli z mm, kupiłem paczkę takiej soli w rosmanie i dosypuję na oko do wanny z wodą, i pluskam się jakoś 15 minut. Wydaje mi się że kąpiele pomagają (likwidują łuskę) ale z drugiej strony pogarszają jakość skóry więc trzeba czymś pielęgnować (u mnie dermokosmetyk). Solarium raz w tygodniu czasami rzadziej, nie wiem czy to coś daje bo bezpośredniego wpływu nie zaobserwowałem, ale czytałem że warto dlatego korzystam.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał roban Zobacz post
    stosowałem maść Scalp 8 Body Ointment .
    czy to jest to samo co te dermokosmetyki dr majkels?

Nie zarejestrowany
    Guest

łuszczyca

Czy ktoś słyszał o kremie Dermaveel? Czy jest on dobry na łuszczycę? Nie ma w składzie sterydów, dlatego jestem nim zainteresowana.

ewelina4485
    Guest

łuszczyca

Polecam kurację olejem konopnym. Maści konopne, które w składzie posiadają olej konopny mają cudowny wpływ na skórę z problemami typu łuszczyca, egzema itp. Idealnie łagodą i wyciszają skórę. Poczytaj wiecej o składzie i działaniu na konopnymarket.pl. Ja zawsze mam w domu maść konopną ze względu na jej szerokie zastosowanie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-11-18 o 21:39

Nie zarejestrowany
    Guest

łuszczyca

witam moja mama boryka się z tą chorobą już 30 lat . Ma to wielkie szczęcie ze od parunastu lat nie ma nasilenia choroby może wychodzić na słońce używa maści nawilżających odżywia się zdrowo wspomaga suplementami tylko dobrej jakości i przebadanych znalazła taką firmę sklep.molecularproject.pl mają tam naprawde dobre suplementy nie tylko witaminy
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 06-12-18 o 20:14

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości