+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
    Nie zarejestrowany
    Guest

Jak walczyć z roztoczami i alergią?

Hej mam pytanie do mam, jak sobie radzicie z alergia dziecka na roztocze?? Ja już robie wszystko co mogę, sprzątam codziennie na mokro co jeszcze ma zrobic, bo nie widze poprawy i ciagle coj mojej corce dolega, wedzi ja i kicha no i ta wysypka już nie mam sily.. ;/ odczula się oczywiście, ale jak jej ulzyc?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-11-14 o 14:34

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    a pokrowce antyroztoczowe stosujesz?
    a ograniczyłąs meble tapicerowane, zaslony, pluszaki i inne kurzolapy?
    trudno pomóc, bo nie napisałas, czy faktycznie wszstko stosujesz [profilaktyke] choc zakladam, ze tak
    napisz wiecej
    ile córka ma lat?

hej tutaj masz artykul jak mozna dbac o sypialnie alergika odetchnijspokojnie.pl/15-jak-dbac-o-sypialnie-dziecka a tu ogolnie jak te cholerstwa pokonac, odetchnijspokojnie.pl/191-jak-walczyc-z-roztoczami-1 ja robie to wszystko co tu jest opisane wiec szybciej bedzie mi wkleic linka, ale duzo cierpliwosci trzeba miec i wysilku i omijam szerokim lukiem biblioteki (

Nie zarejestrowany
    Guest

Lightbulb Polecam UPR -LIKWIDUJE WSZYSTKIE ROZTOCZA

Miałam kiedyś ten sam problem z córką. Ale teściowa kupiła do jej pokoju UPR czyli urządzenie przeciwroztoczowe.
    Naprawdę rewelacja!!!!
    2 miesiące i wszystkie wykwity całkowicie jej zniknęły!
    Rewelacja. Polecam alergikom - szczególnie dla dzieci żeby ich nie faszerować od małego lekami

lidka84
    Guest
    drogie tu urządzenie, osobiście polecam książkę z www.alergicznie.info
    posiada świetne, rzeczowe porady niewymagające kolejnych nakladow finansowych, z czystym sumieniem polecam

MartaM
    Guest
    Też mam dziecko, które cierpi na alergię. Kupiłam oczyszczacz powietrza Air-o-swiss Air washer W490, który oczyszcza powietrze, jak również je nawilża, tak aby zapewnić optymalną wilgotność przyjazną dla zdrowia. Domowe sposoby nawilżania powietrza, tj. zawieszony, mokry ręcznik na grzejniku na pewno dziecku też nie przyniesie ulgi, ponieważ do powietrza dostają się detergenty, które niekorzystnie wpływają na zdrowie. Ja zobaczyłam ogromną różnicę, odkąd zaczęłam używać tego urządzenia.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Nie dziwie się, że czasami tracisz siły, bo walka z uczuleniem córki na roztocza jest trudna. Poza standardowym sprzątaniem i lekami, o których wspominałaś, warto pomyśleć o wodzie morskiej do nosa. Mój pediatra polecał sterimar baby. Można szybko zaaplikować maluszkowi do noska w postaci delikatnej mgiełki. Nawilża śluzówki i pozbywa się alergenów. Maluszek może po tym normalnie oddychać. Jest bardzo przydatny.

Mieszka w
    Częstochowa
    Niestety walka z roztoczami nie jest łatwa, przede wszystkim warto zadbać o to, aby w domu było jak najmniej przedmiotów obitych materiałem, pluszaków, itp. w których gromadzą się roztocza. Poza tym można kupić wyżej wspomniane urządzenie, które oczyszcza powietrze w domu.

Są też specjalne rozpylacze, które stosuje się na pokrowce i które zabijają roztocza i zapobiegają ich powstawaniu przez jakiś tam czas. Na pewno też zainwestuj w pościel antyalergiczną i w nawilżacz powietrza do pokoju dziecka. Prócz tego polecam też robienie inhalacji Ważne też aby pozbyć się dywanów z domu, w nich jest najwięcej roztoczy

EleonaraWU
    Guest
    Sama mam małego alergika w domu i stosuję się do rad jakie znalazłam na, zero dywanów, tapicerowanych mebli, łapaczy kurzu. Jednak walka z roztoczem nie jest łatwa i skuteczna jedynie na chwilę. A czy Twoja córka jest pod opieką alergologa? Bo przy alergii na roztocze trzeba się leczyć cały rok, gdyż występuje całoroczna ekspozycja na ten alergen. Więc nie można alergii lekceważyć, tylko szybciutko do lekarza i rozpocząć leczenie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-07-14 o 08:42

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości