+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
    Nie zarejestrowany
    Guest

objawy cukrzycy

Witam. Chciałbym zapytać o objawy cukrzycy. Ostatnio pogorszyło mi się samopoczucie, jestem zmęczony, mam wzmożone pragnienie, często czuję gorzki posmak w ustach no i moja waga chyba nie jest zła (60 kg przy 175 cm wzrostu) ale dużo jem a mimo tego nie wzrasta. Wcześniej się tym nie przejmowałem ale po wpisaniu tych symptomów w internecie wyskoczyły mi wyniki o cukrzycy co mnie trochę zaniepokoiło. Mam 20 lat, dużo się ruszam (często gram w piłkę i siatkę, od czasu do czasu biegam, pływam) dodatkowo jestem honorowym dawcą krwi więc myślę że przy badaniach krwi powinni wykryć cukrzycę ale mimo wszystko zapytam czy mogą to być objawy tej choroby? Będę wdzięczny za pomoc

Nie zarejestrowany
    Guest

objawy cukrzycy

we wrześniu 2012 mój prawie 4 letni synek zachorował na cukrzycę, dużo pił , dużo sikał , schudł, ale było lato więc myśleliśmy na początku że to przez jego ruchliwość. Zaczął też się dziwnie zachowywać, raz był grzeczny a za chwile nieznośny, agresywny. okazało się ze to były oznaki cukrzycy . Na szczęście w porę ją wykryliśmy i nie doszło do śpiączki. Dlatego nie bagatelizuj objawów, idź do lekarza i poproś o badania, nie zaszkodzą ci a mogą ci pomóc

Nie zarejestrowany
    Guest
    hmm więc pewnie z niechęcią ale pójdę na badania. Dziękuje za odpowiedź

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    radlin
    Tak masz racje moga byc to obiawy cukrzycy skontaktuj sie z lekarzem, zrob sobie pomiar glukozy(cukru) w krwi

karmel
    Guest
    Ja miałem straszne napady zmęczenia, potrafiłem zasnąć w środku dnia, a wieczorami miałem straszny apetyt na słodkości. Do tego doszły problemy z ciśnieniem, nagłe skoki, uderzenia ciepła, duszności. Mam przepisany lek, pomaga na cukrzycę i nadciśnienie. Gdybym nie lekceważył objawów i poszedł wcześniej, to pewnie skończyło by się na zmianie trybu życia i diety, a tak musze brać leki.

Nie zarejestrowany
    Guest

Smile dalej mozesz sie wyleczyc

Cytat Napisał karmel Zobacz post
    Ja miałem straszne napady zmęczenia, potrafiłem zasnąć w środku dnia, a wieczorami miałem straszny apetyt na słodkości. Do tego doszły problemy z ciśnieniem, nagłe skoki, uderzenia ciepła, duszności. Mam przepisany lek, pomaga na cukrzycę i nadciśnienie. Gdybym nie lekceważył objawów i poszedł wcześniej, to pewnie skończyło by się na zmianie trybu życia i diety, a tak musze brać leki.
    Możesz się wyleczyć bez problemu ,dobrze dobrana dieta i ruch fizyczny ( 30-60 min dziennie - ponad to co robisz codziennie).
    Możesz nawet dojść do momentu ze będziesz brać żadnych leków! Jest możliwe tylko zaparcie potrzebne!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Sprawdź objawy

Tutaj w punktach wszelkie objawy cukrzycy. Jak masz ponad 75% z nich, należy udać się do lakarza. http://objawy-cukrzycy.blogspot.com/...-cukrzycy.html

Nie zarejestrowany
    Guest

dietetyk łódź

I jak wyniki? Jestem w podobnej sytuacji do Ciebie, zastanawiam się, czy wybrać się do lekarza. Jestem z Łodzi, na forum znalazłem tą Panią - http://www.kusowska.pl/oferta-diabetologia.php
    Macie jakieś doświadczenia?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-04-14 o 10:03

Nie zarejestrowany
    Guest
    A wiecie czym jest w ogóle cukrzyca? Postanowiłem napisać kilka informacji na czym ona polega: objawycukrzycy.blogspot.com
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-12-14 o 12:51

Nie zarejestrowany
    Guest
    u mnie duzo czlonkow rodziny choruje na cukrzyce, dlatego ja sie staram regularnie badac cukier zeby tez w pore wykryc. Mieszkam z mama u ktorej juz pare lat temu wykryli. Kupilysmy sobie nawet do domu glukometry z Diagnosis zeby sobie badac cukier w domu

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości