Zobacz wyniki ankiety: Czy stosujesz lub stosowałaś tabletki z tasiemcem?

Głosujących
1. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

1 100.00%
  • Nie

0 0%
+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    Masakra! Jak dla mnie to brzmi to jak jakiś eksperymentalny przypadek z doktora House'a. Po co niszczyć sobie zdrowie i narażać swoje życie na neibezpieczenstwo, gdy wystarczy nieco silnej woli by np. przemóc się i zamiast wieczornej obfitej kolacji pójść pobiegać..

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    warszawa
    [QUOTE=Redakcja;130382]Na rynku pojawiły się tzw. tabletki z tasiemcem. Po połknięciu pigułki główka tasiemca przyczepia się do ścianki jelita i zaczyna rosnąć. Pasożyt osiąga długość nawet kilku metrów. Pozbawia organizm substancji odżywczych i doprowadza go do anemii. Nastolatki nabierają się na obietnice szybkich efektów, a kończą z poważnymi chorobami układu pokarmowego.

Co sprawia, że niektóre kobiety decydują się na tak groźną dla organizmu dietę? Co na ten temat sądzą nasze czytelniczki?

Moim zdaniem to brak wiedzy i skłonność do wierzenia reklam kolorowym.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-05-15 o 09:54

Nie zarejestrowany
    Guest

schudłam 26 kilogramów

a ja schudłam dzięki tym tabletkom 26 kilo.
    Jedyny skutek uboczny to niewielkie osłabienie, które minęło po tym jak wzięłam odtrutkę.
    Tym najbardziej zdesperowanym i tym, które próbowały już wszystkiego bez efektów naprawdę mogę polecić.
    Te tabletki nazywają się Weight b gone i mozna kupic w polsce tylko prze internet
    np. na serwisie oglaszamy24, ja kupilam od p.Janusza Kmicia z W-wy

Cytat Napisał Anastazja Proboszewska Zobacz post
    Moim zdaniem to brak wiedzy i skłonność do wierzenia reklam kolorowym.

Nie zarejestrowany
    Guest

operacje na żołądku są lepsze???????

Najlepsze jest to, że tak promuje się skuteczne operacje na żołądku i tak ośmiesza skuteczne terapie tasiemcem nieuzbrojonym. (a i tak efekt jojo jak po każdej dietce)
    Nie jestem osoba otyłą, jedynie człowiekiem mającym pojęcie o biologii i medycynie. Z tej perspektywy mogę tylko powiedzieć, że wszelkie tego typu operacje wiążą się ze znacznie wyższym ryzykiem śmierci lub kalectwa niż zarażenie tasiemcem, a i zabliźnione tkanki już nigdy nie będą spełniać swojej funkcji jak te, z którymi się rodzimy.
    Natomiast terapia anty pasożytnicza przeciwko tasiemcowi nieuzbrojonemu jest prosta, skuteczna, bez skutków na całe życie. Prawdopodobieństwo anemii jest wyższe przy wegeterianizmie.
    No ale placówka medyczna dostaje za operację 10 tys. zł, zarabiają firmy farmaceutyczne i cała ta banda w białych kitlach, a pokątni internetowi sprzedawcy tylko 700 zł, więc wiadomo jaka terapia się bardziej opłaca medycznemu establishmentowi.
    Gdyby tasiemca mógł podać lekarz rodzinny, to kosztować by to mogło 100 zł (prostota i brak możliwości opatentowania) + ewentualne koszty monitorowania stanu zdrowia pacjenta i pacjent miałby pewność że dostaje odpowiedni gatunek pasożyta.
    Podsumowując - wyśmiewana przez media metoda jest tańsza, mniej inwazyjna, mniej ryzykowna i co najmniej równie skuteczna co operacyjne kaleczenie żołądka.
    Dlaczego więc oficjalna medycyna nie stosuje tej metody jako "pierwszego rzutu" przy otyłości? Instynktowny strach przed robalami czy zwykła chciwość?

w każdym razie ja skorzystałam i wyniki sa super!

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Thaira
    Mieszka w
    legionowo
    a mnie zastanawia po pierwsze kto wpadł na pomysł wprowadzania do organizmu pasożytów i zarabiania na tym a po drugie kto zgodził się dopuścić to do obiegu. Chociaż podejrzewam że jest to nielegalne...

Nie zarejestrowany
    Guest

ble

po co brać takie świństwa? nie lepiej coś naturalnego ? ja polecam slimette , działa !
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-05-15 o 09:53

Nie zarejestrowany
    Guest

Tabletki odchudzające z tasiemcem. Niesamowity efekt czy siedlisko chorób?

Miłe panie całe życie jadłem masełko,smalec i mam wagę idealną,bez cholesterolu cukier w normie ...NIGDY NIE JADŁEM i NIE jem margaryn wszelkiego typu...po nich rośnie cholesterol-sprawdziłem i nikt nie powie że głupoty piszę.Broń boże brać tabletki na obniżenie -dla zdrowia i równowagi w cholesterol jest potrzebny.Podwyższony cholesterol to choroba w człowieku.
    Warzywa owoce ,pomidory,ogórki sałata itd tylko z mojego ogródka i sam przerabiam.Polecam pokrzywę -wyleczyła mnie z białaczki-mlecz,owoce goii,aronię itd. natura stworzyła wszystkie leki dla człowieka tylko człowiek o tym zapomniał.
    Tasiemiec wydala z siebie larwy ...jak bym wiedział ze moja połowa sobie coś takiego zafundowała ,na pewno już w lóżeczku byśmy nie spali i.... od łoża,larwy mogą zostać na rękach sanitariat,wanna itd ...ratujcie mnie przed taką partnerką.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Kretyństwo totalne, na prawdę trzeba być nie spełna rozumu, żeby sobie coś takiego robić Polecam dużo ruchu, efekty trzeba jedynie wspomóc odrobiną pracy własnej. jak ze wszystkim zresztą
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-08-14 o 11:03

Nie zarejestrowany
    Guest

mama

witam mam pytanie jak takie tabletki wygladaja bo moja 15letnia corka zamuwila sobie przez internet . jestem zszokowana i w strachu bo niewiem czy to tabletki z tasiemcem czy cos takiego. te co zamuwila jest ich 6 male biale i do tego dwie rozowe blagam o odpowiedz

Nie zarejestrowany
    Guest

Hej

Znam osobe ktora ma takiego pasożyta. Dwa miesiące temu wazyla 120 a teraz wazy moze 64 moze mniej moze wiecej. Skora jej wisi. Blee. Pytalam sie co bierze powiedziala mi ze dojrzała do metamorfozy i ogranicza jedzenie. Nie wierze bo naptawde była ogromna. Teraz jest szczuplejsza ode mnie. Zal mi jej osobiscie.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości