+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Polska

Jakie efekty daje dieta 1200 kalorii?

Cześć wszystkim,

Nazywam się Karolina i mam 25 lat oraz, niestety odwieczne problemy z wagą. Przy wzroście 165 cm, obecnie waże 62 kg.
    Moja waga waha się ciągle od 57-65 kg.
    Próbowałam już wielu diet, ale wszystkie na dłuższą metę okazywały się nie trafne.
    Pragnę zrzucić kilka kilogramów przed wakacjami i bez wstydu wyjść na plażę w bikini. Dodatkowo w sierpniu czeka mnie
    ślub brata na którym jestem świadkową i chciałabym wskoczyć w sukienkę w rozmiarze S, ewentualnie bardzo małe M
    Znalazlam w internecie mamzdrowie.pl/dieta-1200-kcal/ czy któreś z Was stosowały taką dietę? Ile udało się Wam schudnąć i w jakim czasie?

Buziaki, Karolina.
    Ostatnio edytowane przez karolina23 ; 08-04-13 o 15:27 Powód: aktywny link

przypadek czy traf
    Guest

Cool Dieta 1.2k kcal?!

Cześć

Dieta 1200 jest słabym pomysłem. Jednak chciałbym pomóc. Przypadkowo zauważyłem ten post. I widzę że chcesz się zapędzić w kłopoty. Musisz wiedzieć że nie istnieje żadna droga na skróty... czy jesteś więc gotowa na wyrzeczenia? Chcesz schudnąć? Jeśli tak...

Oblicz swoje zapotrzebowanie kcal na dobę, później rozplanuj sobie ćwiczenia na siłowni a później dołóż do tego aktywność aerobową. Dieta zbilansowana pozwoli Ci zrzucać 1kg ~ tłuszczu na tydzień. Może to i nie wiele...ale masz pewność że jest to tłuszcz a nie woda podskórna. Jesz tyle ile Twoje ciałko potrzebuje, a ujemny bilans kaloryczny bierze się z uprawiania ćwiczeń. Jeśli liczysz na dobre efekty możesz zejść do max 300-500kcal na minusie. Czy to nie jest proste, bejbe? Jeśli jesteś zdeterminowana możesz się do mnie odezwać. Zawsze mogę odesłać Cię do dobrego forum. Jeśli nie chcesz takiej pomocy. A wolisz czytać...to może forum SFD (dział dla pań).

Mieszka w
    Polska
    Hmm, w takim razie jaka dieta będzie dla mnie lepsza? I ile razy w tygodniu ćwiczyć by efekty były widocznie jak najszybciej, a żeby nie przesadzić za bardzo.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Brzeg
    Diety typu 1000 czy 1200 kcal faktycznie pomagają w krótkim czasie zrzucić kg, ale po jakimś czasie zaczynasz jeść więcej, bo Twój organizm więcej potrzebuje i efekt jojo gwarantowany. Jeśli zaś jestes zdeterminowana i pozostaniesz długi czas na owej diecie, to organizm, dla którego są to ekstremalne warunki, zacznie si zabezpieczać, czyli? Magazynować tłuszcz a spalać inne niezbędne do funkcjonowania składniki. Dlatego ja zdecydownie odradzam tego rodzaju diety. Zacznij się wiecej odchudzać i zdrowo odżywiać, żadnych diet- schudniesz powoli, ale zdrowo i co ważniejsze, utrzymasz wagę! Jeśli zależy Ci na przyspieszeniu odchudzania, pomyśl o suplementacji, tu polecam weight-loss.pl - połączeniu kilku znanych składników odchudzających, jak blonnik, l-karnityna, chrom, guarana czy jagody acai

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM

mądre zrzucanie wagi

Zbyt restrykcyjne ograniczanie kalorii rzeczywiście daje spektakularne efekty, ale bardzo często potem skutkuje efektem jojo. Bardzo ważna sprawą jest zmiana dotychczasowego stylu życia - bo dodatkowe kilogramy nie wzięły się znikąd. Mniejsze porcje, dbanie o regularne posiłki, więcej warzyw. I ruch - nie wolno o nim zapominać, ale nie muszą to być restrykcyjne ćwiczenia na siłowni. Można się wspomóc jakimś bezpiecznym suplementem. To zdecydowanie ułatwia sprawę, ale jej nie załatwia, warto o tym pamiętać - nie ma cudownych tabletek, które w magiczny sposób zlikwiduja kilogramy, ale są takie, które mogą to znacznie ułatwić. Zaglądnijcie na bloga - link w stopce.
    Walczysz z kilogramami? Zerknij na: http://zbijamywage.pl/

Mieszka w
    Warszawa
    Ja uważam, że nie ma co przesadzać z tymi 1200kcal. Stanowczo za mało, zwłaszcza jak jesteśmy osobami aktywnymi. Może po prostu zacznijmy się racjonalnie odżywiać? Małe, ale częste posiłki i efekt gwarantowany! Ostatnio też spotkałam się z fajnymi stronami o suplementacji. Polecam np. tabletki z zielonej kawy.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 14-07-16 o 08:58 Powód: spam

Nie zarejestrowany
    Guest
    Polecam wam sprawdzić HIPNOZĘ NA ODCHUDZANIE - udało i się schudnąć z tymi nagraniami aż 13 KG

murek
    Guest

dieta

mi niestety ta dieta nie pasowała bo byłam wiecznie głodna,dla mnie najlepsza jest dieta złożona z małoprzetworzonych produktów, bogata w błonnik, witaminy i mikroelementy. Trzeba o to dbać, bo nieprawidłowe odżywianie się prowadzi do wzdęcczy zaparć i potem trzeba stosować dicopeg 10g, by uregulować pracę jelit wiec kazdy powinien indywidualnie okreslic czy cos jest dla niego czy nie

Baciata
    Guest
    Ja nie mam takiej diety . Ja mam diete ułożona przez trenera personalnego , dokładniej przez panią Katarzynę Gryko . Na prawde widać efekty zreszta sa zdjecia metamorfoz na stronie pani Katarzyny

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości