+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 63
    Banned
    Mieszka w
    Częstochowa
    Alergia na roztocza jest chyba jedną z bardziej uciążliwych alergii. Sprzątanie jest wtedy bardziej dokładne bo chcemy pozbyć sie roztoczy. Gdy ja szukałam informacji na ten temat to udało mi się znaleźć taki artykuł http://www.mojealergie.pl/jak-usunac-roztocza-z-pokoju-malego-alergika/ . Sądzę że bardzo Ci sie przyda. Dowiesz się jak usunąć roztocza z pokoju dziecka ale wtedy bedzie Ci też łatwiej usunąć je z innych pomieszczeń.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-05-15 o 09:03

klimea
    Guest

leki

zgadzam się z przedmówczynią, ale tak czy siak czasem nie obejdzie się u mnie bez tabletek, chociaż pilnuję czystości jak oka w głowie, pościel prana, zmieniana i wietrzona co i rusz. kurze zbieram, ale z tą alergią tak łatwo nie idzie wygrać

magento03
    Guest
    no tak, bez leków u mnie funkcjonowanie nie byłoby możliwe. i to jeszcze tych odpowiednich leków, bo u mnie to czasami jest tak, że leki mnie dodatkowo pogrążają, chce mi się spać itd. więc tu też trzeba ostrożnie dobierać, chyba najlepiej u specjalisty

videogames
    Guest
    Cytat Napisał magento03 Zobacz post
    no tak, bez leków u mnie funkcjonowanie nie byłoby możliwe. i to jeszcze tych odpowiednich leków, bo u mnie to czasami jest tak, że leki mnie dodatkowo pogrążają, chce mi się spać itd. więc tu też trzeba ostrożnie dobierać, chyba najlepiej u specjalisty
    u specjalisty dostałam zilolę, już całkiem spory czas temu. nie mam problemów po tych tabletkach, więc tak potwierdzam, że dobrze mieć zaufanie do swojego lekarza w kwestii doboru leków

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Krotoszyn
    Najlepiej nie sprzątać.
    A tak serio, znajomy myślał, że ma uczulenie na kurz. Wysłałem go na testy i wyszły negatywne. Przynajmniej teraz nie marudzi, że ma alergię.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-07-15 o 16:47

kimono
    Guest
    może jesli kurzu jest za dużo to zwyczajnie doskwiera, wcale nie trzeba mieć alergii żeby kurz jakoś oddziaływał niekorzystnie poza tym u mnie ewidentnie widać różnicę kiedy przyjmę tabletki, automoatycznie odchodzi całe zło

solvento12
    Guest
    tu przyznam rację, to dosyć łatwo stwierdzić czy reakcja jest alergiczna czy też nie, bo widać czy leki działają i poprawiają stan. u mnie zawsze tabletki działają w dosyć szybkim czasie, więc takie mam zdanie

kasia asia
    Guest
    ja długo jakoś nie mogłam trafić na odpowiednie tabletki, ale w końcu dostałam z polecenia zilole i faktycznie-teraz i ja mogę powiedzieć, że u mnie lek szybko działa

magdalenna
    Guest
    no i jeszcze o tyle na plus, że w sumie można już dostać te tabletki bez recepty, bo takie stanie w kolejce w przychodni po swistek doprowadzało mnie zawsze do białej gorączki

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Krzysiunioo
    Mieszka w
    Kraków
    Odczulałem się tyle lat i nie było efektów. Po 4 latach przestałem się szczepić i wszystko przeszło. Dodam że byłem uczulony nie tylko na roztocza ale też na wszelkie pyłki oraz sierść

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości