+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63
    ewelinka1475
    Guest

alergia

Ja zainwestowałam w oczyszczacz powietrza i muszę powiedzieć, że to był na prawdę mój najlepszy zakup w ostatnim czasie. Moje dzieci są alergikami dosłownie na wszystko. Kurze, roztocza, sierść, a dzięki oczyszczaczowi w domu nie mają żadnych objawów. Ja zakupiłam taki airdog.pl, bardzo oszczędny i wygodny. Nie trzeba wymieniać w nim filtrów i pokazuje stan powietrza. Oczywiście to nie wszystkie jego funkcje ale musiałabym się rozpisać polecam sprawdzić stronkę producenta.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-12-18 o 20:40

Magdalenka123
    Guest
    Jeżeli testy na alergie były wykonane i niestety są pozytywne - tak jak osoba wyżej - polecam oczyszczacz powietrza. Moje dziecko również jest alergikiem, niestety na kurz, więc jest to szczególnie uciążliwe.
    Zakupiliśmy z mężem oczyszczacz do domu, z funkcją jonizacji i nawilżania, co by Kasi ulżyć.
    Ostatecznie wybór padł na model Sharpa - loveair.pl/oczyszczacz/sharp-kc-d40euw
    Można o nim poczytać, jest szczególnie polecany dla alergików.
    Opinii w internecie jest mnóstwo, także bez problemu uda Ci się coś znaleźć.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-12-18 o 22:35

ewelinachłopek
    Guest

alergia na roztocza

Ja też mam problemy z alergią na roztocza. Miałam robione testy, potwierdziły alergię. Trochę ostatnio poczytałam na temat oczyszczaczy i chyba ostatecznie zdecyduje się na tego Airdoga. Fajne jest to, że nie trzeba wymieniać ciągle tych filtrów i że można go sterować smartfonem. Zresztą przy mojej alergii taki sprzęt, który wyłapuje dużo mniejsze zanieczyszczenia będzie idealny.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-02-19 o 19:35

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości