+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40
    JoaAnna
    Guest
    Maści zostawiają tłuste plamy, i zawsze je mocno czuć, więc żel wydaje się dużo lepszym rozwiązaniem.

Klerka
    Guest
    Właśnie super jest to, że nie mamy zapachu i tłustych plam. Żel jest bardzo estetyczny i skuteczny.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    wrocław
    Ja też jestem zwolenniczką żeli, ostatnio pani poleciła mi żel curiosin i "niestety"miałam przyjemność już go używać. Bardzo fajnie się sprawdził bo stworzył taką niewidzialną powłoczkę i zabezpieczył ranę przed bakteriami.

maliszka
    Guest
    Na wszelkie odparzenia i otarcia naskórka najlepszy jest sudocrem, który świetnie osusza skórę i łagodzi wszelkie podrażnienia. Sudocrem jest kosmetykiem, który możemy stosować nie tylko na odparzenia pieluszkowe. Jest on niezwykle przydatny w profilaktyce wszelkiego rodzaju otarć, odparzeń, odleżyn (w początkowych stadiach).

DOMOWNIK FORUM Avatar Agusia84
    Cytat Napisał emma123 Zobacz post
    Ja też jestem zwolenniczką żeli, ostatnio pani poleciła mi żel curiosin i "niestety"miałam przyjemność już go używać. Bardzo fajnie się sprawdził bo stworzył taką niewidzialną powłoczkę i zabezpieczył ranę przed bakteriami.
    Oj zgadzam się, zdecydowanie curiosin jest przydatny na wszelkie otarcia. Dzieciom polecam przy nim opowiedzieć bajkę o jego magicznych właściwościach i od razu lepiej się czują.

Banned
    Mieszka w
    Warszawa

co na drobne otarcia i skaleczenia

Też zawsze mi mówiono, że ranę lepiej pozostawić bez plasterka, ale czasami nie mamy takiej możliwości. Ja jakiś czas temu usłyszałam o opatrunkach hydrokoloidowych, które zawierają składniki aktywne, które pomagają w gojeniu. Poza tym w wilgotnym środowisku szybciej powstaje nowy naskórek. Mam znajomą farmaceutkę i ona mi poleciła opatrunki duoderm extra thin. Używam ich, bo trzymają się długo i skaleczenia czy otarcia ładnie się goją.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    ja stosuje oktenisept, ale wole bandaz niz plaster, bo wtedy wiem, ze do ranki dociera powietrze

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    K-ce
    Saszetka tribioticu za parę groszy w aptece

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja tam z drobnych ranek nie robię problemu. Po prostu zawsze je przemyję, najczęściej sprayem Linoseptic, żeby odkazić ranę, plasterek żeby się nie zabrudziło nic i tyle. 2-3 dni i zazwyczaj wszystko zaczyna się dobrze goić.

Zummi
    Guest
    Linoseptic jest tani i wydajny. No i wygodny! A swoją droga też jest dobry na oparzenia! nie tylko na ranki

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości