+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Najważniejsza jest dobra dezynfekcja rany.

Nie zarejestrowany
    Guest
    To prawda, dezynfekcja i odpowiednia pielęgnacja rany, żeby nie było blizn na skórze. Całkiem nieźle sprawdza się żel help4skin, działający przeciwbólowo i przyspiesza gojenie ran.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ten żel jest rewelacyjny, po nim żadna rana się nie paprze i człowiek nie martwi się o blizny. Mam go w domu od jakiegoś czasu, specjalnie dla moich łobuzów, które mają regularne treningi na boisku piłkarskim.

luśka09
    Guest
    Dezynfekcja jest bardzo ważna, ale trzeba też zadbać o dobre gojenie rany. Bardzo długo niczym nie smarowałam rany, bo niby po co i to był błąd. Teraz używam help4skin i szybciej się goi, nie ciągnie i nie swędzi, a przy tym opatrunek się nie przylepia.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Powiem wam, że to naprawdę dobry produkt dla dzieciaków. Kupiłam go jakiś czas temu i dopiero teraz widzę, jakszybko może się wygoić rana. To jest moim zdaniem obowiązkowa rzecz w wakacyjnej apteczce.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Dzień dobry,
    na proces regeneracji naskórka może składać się wiele czynników: szybkość reakcji w momencie zranienia, zachowanie środków higienicznych, pielęgnacja, a nawet stan zdrowia poszkodowanego. Proces leczenia rany jesteśmy w stanie przyspieszyć dzięki dobrze dobranym preparatom. Warto zapoznać się z produktem Ranisilver®, w formie maści i sprayu, który zapewni ranie optymalne środowisko do jej gojenia, wspomagając naturalne procesy regeneracji tkanek. Wspomaga nie tylko leczenie uszkodzeń naskórka (takich jak: otarcia, zadrapania, podrażnienia), ale również: ran przewlekłych, miejsc po interwencjach chirurgicznych, stanów po zabiegach proktologicznych, ran po nacięciu krocza.
    Składniki Ranisilver®, takie jak: kwas hialuronowy, mikronizowane srebro, fitokolagen akacjowy, witamina E i oleje roślinne są tak dopasowane, by w procesie leczenia wyrób medyczny działał jak najbardziej skutecznie.
    Gdyby pojawiły się jakieś pytania, jestem do dyspozycji.
    Ekspert marki Kadefarm

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mi po ostatnich treningach sprawdził się taki fajny żel help4skin. Wcześniej myślałem, że to ściema takie wymysły kumpli. Dochodzę jednak do wniosku, że teraz wiem dlaczego oni po ostrych zawodach zawsze szybciej mają wygojone kolana lub skórę.

wafelka
    Guest
    Cytat Napisał Ekspert marki Kadefarm Zobacz post
    Dzień dobry,
    na proces regeneracji naskórka może składać się wiele czynników: szybkość reakcji w momencie zranienia, zachowanie środków higienicznych, pielęgnacja, a nawet stan zdrowia poszkodowanego. Proces leczenia rany jesteśmy w stanie przyspieszyć dzięki dobrze dobranym preparatom. Warto zapoznać się z produktem Ranisilver®, w formie maści i sprayu, który zapewni ranie optymalne środowisko do jej gojenia, wspomagając naturalne procesy regeneracji tkanek. Wspomaga nie tylko leczenie uszkodzeń naskórka (takich jak: otarcia, zadrapania, podrażnienia), ale również: ran przewlekłych, miejsc po interwencjach chirurgicznych, stanów po zabiegach proktologicznych, ran po nacięciu krocza.
    Składniki Ranisilver®, takie jak: kwas hialuronowy, mikronizowane srebro, fitokolagen akacjowy, witamina E i oleje roślinne są tak dopasowane, by w procesie leczenia wyrób medyczny działał jak najbardziej skutecznie.
    Gdyby pojawiły się jakieś pytania, jestem do dyspozycji.
    Ekspert marki Kadefarm
    jak przygotowac skórę do nałożenia tego sprayu? Czy można to robić bezpośrednio na ranę??

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja najpierw dezynfekuję powierzchnię skóry a potem nakładam warstwę ochronna help4skinn. Rana szybciej się goi i nie ma kłopotów z bliznami, czy ropieniem.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Przyznaję, że wcześniej nie wiedziałam o takich produktach. Przez okres wakacyjny wypróbowałam trzykrotnie na nogach mojego syna i dochodzę do wniosku, że warto stosować takie rozwiązania. Skóra dużo lepiej się goi a opatrunek jest bardzo prosty w stosowaniu.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości