+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Kraków
    Zaczynają mnie przerażać historię napisane powyżej! Ludzie, w takich sytuacjach się idzie do ginekologa, a nie robi nic na własną ręke. Tylko sobie zaszkodzicie.

aminka
    Guest
    Po prostu trzeba się zabezpieczać pewniejszymi środkami, też nie mogę sobie pozwolić teraz na niechcianą ciążę i założyłam wkładkę hormonalną levosert, wcześniej brałam tabletki, też lepiej zabezpieczają niż prezerwatywa

yrena
    Guest
    No niestety, jak się nie pomyśli wcześniej o porządnej antykoncepcji to niestety może to skutkować niechcianą ciążą, ja się bałam że prezerwatywa może pęknąć, zsunąć się i poszłam bo tabletki anty do ginekologa, przepisał mi vines i teraz jestem już spokojna o te sprawy

Nie zarejestrowany
    Guest

pigułki

Cytat Napisał yrena Zobacz post
    No niestety, jak się nie pomyśli wcześniej o porządnej antykoncepcji to niestety może to skutkować niechcianą ciążą, ja się bałam że prezerwatywa może pęknąć, zsunąć się i poszłam bo tabletki anty do ginekologa, przepisał mi vines i teraz jestem już spokojna o te sprawy
    Stosuje te same pigułki co Ty i jestem zadowolona, brzuch przestał bolec przy okresie, miesiączka trochę się uspokoiła i piersi tak nie bolą

Kornelius
    Guest
    Jak ma się stałego partnera to jeszcze ok ale gorzej jak nie...poczytajcie lepiej jakie są objawy hiv damed.expert/jakie-sa-wczesne-objawy-hiv-i-aids/ bo sporo dziewczyn jest takich co prowadzi taki "lużny" tryb życia i ma wielu partnerów w dodatku nie z każdym sie zabezpiecza
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-03-18 o 21:05

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar krokus
    Mieszka w
    Toruń
    Boże, ludzie, nikt wam nie odpowie na 100 pro.
    Trzeba zrobic test albo pomyslec o innej metodzie antykoncepcji
    Musisz odnaleźć nadzieję i nieważne, że nazwą ciebie głupcem.

Majeczka34
    Guest
    Na pewno w takiej sytuacji należy przerwać stosunek jak odpowiedni szybko to zauważymy Jeśli był wytrysk to należy sprawdzić testem ciążowym, czy nie doszło do zapłodnienia. Polecam do stosowania wraz z prezerwatywami Contragel green jest to plemnikobójczy żel, który można zamówić na naturalna-plodnosc.pl

Królewna_z_drewna
    Guest
    Szczykawka? Bo ma się po niej czakawkę?
    W momencie, kiedy kobieta próbowałaby się pozbyć spermy z pochwy, tej dawno już by tam niue było. Przynajmniej w większości - plemniki jak szalone już by zasuwały przez macicę w stronę jajowodów i jajników. I właśnie w jajnikach dochodzi dochodzi najczęściej do zapłodnienia, a sam zarodek zagnieżdża się w macicy. Więc tymbardziej nie ma sensu taka płukanka w pochwie. A co trzeba robić? Jak najszybciej zgłosić się po tabletki "po"
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-09-19 o 22:18

Nie zarejestrowany
    Guest

co dalej

Umówić się do dobrego ginekologa a później pomyśleć nad dobrą antykoncepcją. Ja osobiście przez 10 lat zabezpieczałam się prezerwatywą, ale rozstałam się z partnerem i chciałam sama decydować o tym czy i jak jestem chroniona, również przed chorobami. Zaczęłam stosować diafragme caya, również mechaniczna metoda ale o niebo lepsza i bezpieczniejsza. Teraz pęknięcie mi nie grozi!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości