+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja

Cilest został wycofany z apteki. Co robić?

Tabletki antykoncepcyjne Cilest zostały wycofane ze sprzedaży. Co robić w przypadku, kiedy mamy recepty, a apteki nie są w stanie ich zrealizować?
    Koncern Johnson&Johnson wycofał tabletki Cilest z rynków 43 krajów. Producent uspokaja, że nie ma powodów do obaw, ale nas martwi, jak poradzą sobie kobiety, które nagle zostały pozbawione swoich tabletek.

Nie zarejestrowany
    Guest

Cilest z wadliwej partii

ja zaoptrzyłam się wcześniej, mam zapas, ale wszystko z tej wadliwej serii. I teraz mam dylemat: brać dalej, czy szybko zmienić tabletki??

Nie zarejestrowany
    Guest

Lepiej zamienić Cilest na inne tabletki

Idź lepiej do ginekologa! Ja byłam i dostałam recepctę na nowe tabletki, a jak cilest pojawi się znowu, to mam do nich wrócić. Lepiej nie ryzykować, bo jak sobie rozregulujesz hormony, to będzie słabo.

Nie zarejestrowany
    Guest

Dlaczego Cilest został wycofany?

Gdyby ktoś jeszcze nie słyszał, o co chodzi w tej całej aferze z wycofaniem Cilestu, to podrzucam jeszcze tekst: http://www.poradnikzdrowie.pl/seks/a...tek_41599.html

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mi zamiast Cilestu lekarka zaleciła MADINETTE, niespodziewanie wzrosło mi libido i poprawił się stan skóry do tego cena 19,99

Nie zarejestrowany
    Guest
    wyjeżdżam za granicę i nie mam możliwości pójścia do lekarza i wykupienia innych tabletek.Mam Cilest i serii której podobno nie wycofano. Co zrobić? brać dalej czy co ?

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    Na temat Cilestu z wycofanej partii wypowiadała się nasza ekspertka, pani doktor Barbara Grzechocińska. Cała wypowiedź dostepna jest w linku: http://www.poradnikzdrowie.pl/eksper...robic/85237/1/

Wiki27
    Guest

Skutki uboczne wycofanych partii Cilestu

Dziewczyny, czy któraś z was odczuwa jakieś niedogodności związane z przyjmowaniem Cilestu z tych wadliwych partii?? Ja mam dziwne zawroty głowy, które wcześniej mi się nie zdarzały, a stosuję Cilest od dwóch lat. I teraz nie wiem, czy przyczyna tkwi w wadliwych tabletkach, czy jest jakaś inna... Powiedzcie, czy wam tez coś takiego się zdarzyło???

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Wiki27 Zobacz post
    Dziewczyny, czy któraś z was odczuwa jakieś niedogodności związane z przyjmowaniem Cilestu z tych wadliwych partii?? Ja mam dziwne zawroty głowy, które wcześniej mi się nie zdarzały, a stosuję Cilest od dwóch lat. I teraz nie wiem, czy przyczyna tkwi w wadliwych tabletkach, czy jest jakaś inna... Powiedzcie, czy wam tez coś takiego się zdarzyło???
    Ja miaałm jakies zawroty. Tylko nie iwme cyz ze stresu czy jak Jednak dzisiaj dostałm okres i jestem duzó spokojniejsza

Nie zarejestrowany
    Guest

Prośba

Witam

Czy ktoś ma jeszcze "wolne" opakowanie tych tabletek?
    Pilnie ich potrzebuję, jestem z Warszawy.

Pozdrawiam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości