+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Nie zarejestrowany
    Guest

Centrum medyczne online i ich usługi

Witam!!

Chciałabym założyć wątek z nowościami w centrach medycznych online!
    Uważam, że taka czeka nas przyszłość - lekarz przez telefon/skype/itp.. nie ze wszystkim trzeba lecieć na wizytę do przychodni albo czekać na nią pół roku..

Jeśli możecie wstawiajcie tutaj jakieś nowinki i pakiety takich właśnie "przychodni online"! Warto wypróbować ;-)

Ja ostatnio zakupiłam pakiet, tzw. 24 godzinny monitoring serca przez telefon... babcia nie była przekonana ale jest to moim zdaniem bardzo przydatne..robi sobie sama ekg kilka razy dziennie - ona ma zajęcie a my pewność, że jest z nią wszystko okej! (ma bajpasy od 3 lat..) niestety, nie jest to usługa bezpłatna..ale babcia załużyła!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Urządzenie monitorujące serce

300 zł i 3 miesiące spokoju! jestem za! mój mąż ma ten pakiet. dzieci mu kupiły po tym jak miał on stan przedzawałowy.
    Firma bodajże nazywa się...Cordium? My mamy z niej "holtera"! Nie mam zastrzeżeń. Szybko nam przysłali urządzenie, może 2 dni czekaliśmy. Polecam. Szczególnie na różne wyjazdy!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-06-13 o 16:47

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Pabianice
    Coś takiego naprawdę jest dostępne na naszym rynku? Ja myślałam, że takie rzeczy tylko w filmach;p A tu proszę Akurat problemów z serduchem nie mam, ale dobrze wiedzieć na przyszłość.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    Jakie jeszcze usługi medyczne oferowane są w internecie? O nowych opcjach czytajcie w tekście:
    http://www.poradnikzdrowie.pl/niezbe...net_41701.html

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości