+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
    prylka
    Guest
    Cytat Napisał Milakilka Zobacz post
    Witaminę D też łykam Ale nervomix jest bardzo fajny, bo ma mega naturalny skład, więc w połączeniu z witaminą D właśnie daje ekstra efekty. Człowiek jest spokojny, że cho, cho!
    Dokładnie tak! No i po nervomixie nie musisz się bac, że będziesz zamulona czy coś z tych rzeczy, albo że faszerujesz się chemią. Ja też to łykam, oczywiście z rozsądkiem, ale jak ma się dzieci to czasem nie da się inaczej

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Radom
    Jak sobie radzić ze zmęczeniem? Proste: przyjrzeć się swojemu życiu oraz zrobić podstawową morfologię krwi oraz wit. D. Być może masz anemię bądź masz deficyt wit. D.

Grażyna 38
    Guest
    U mnie był problem z zachowaniem koncentracji. Bardzo mi pomogło zastosowanie Mind Up

Nie zarejestrowany
    Guest

natura

A może zabiegi borowinowe,ogólne oczyszczenie organizmu,regeneracja komórek?
    Może warto zajrzeć głębiej o swojego organizmu i potem zacząc wszystko tak jakby o nowa?
    Zapraszam na strone internetową Akademii Medycyny Regenracyjnej w Świebodzicach tam znajują się wszystkie potrzebne informacje a takze do kontaktu.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar zielonysklep.com
    Mieszka w
    Kraków
    Polecam herbatę Everest Ayurveda, która zawiera mieszankę himalajskich ziół. Dodają one organizmowi porannej energii i wspomagają koncentrację. Te zioła to: imbir lekarski, lukrecja gładka, cynamon, wąkrota azjatycka, kardamon malabarski, palczatka cytrynowa i liściokwiat garbnikowy.

TaxiDriver
    Guest
    Ruch i świeże powietrze nie zaszkodzi. Postaraj się też o coś z żeń-szeniem. Ja brałem geriamoc. Koncentracja w górę i ogólnie łatwiej zabrać się za różne rzeczy.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jak kupiłem ojcu geriamoc, to miesiąc później zabrał pierwszy raz w życiu mojego syna na ryby, a sam już od dwóch lat nie wędkował, bo narzekał, że lata już nie te. także warto pomóc rodzicom przedłużyć młodość

Sztyft
    Guest
    A kiedy zaczęło się poprawiać? Chodzi o to, żeby wiedzieć, że działa. A mam podobny problem z mamą i jej ospałością i brakiem chęci do czegokolwiek.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Geriamoc wystarczy brać niecały miesiąc i powinieneś zauważyć efekty. W tych witaminach jest fajne to, że mają bardzo kompleksowy i różnorodny skłąd, więc poprawiają funkcjonowanie praktycznie każdego fizycznego i psychicznego obszaru ciała, co u starzsych osób jest bardzo ważne.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości