+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
    CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    jak to dobrze, ze wszelkiego typu egzaminy, sesje juz dawno za mną

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Och znam ten ból jeszcze 3 lata temu miałam to samo. Ale starałam sie to rozłozyc na kilka dni, w czasie nauki chodziłam troche pobiegac, aby przewietrzyć głowe. Dodatkowo oczywiście musiałam przed nauka zjeść porządny posiłek i orzechy, ale bez revitasens przebadanego przez WUM było by ciężko się skupić, poniewaz bardzo dobrze poprawia koncentrację. Spróbuj

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Nieśmiały
    Mieszka w
    Polska
    zapisanie się na siłownię daję takie dowartościowanie się (kobieta na fittnes )nieśmiałośćforum dla nieśmiałych

Nie zarejestrowany
    Guest
    Od jakiegoś czasu odczuwam zmęczenie.Co moze byc powodem ?

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Sama miałam coś takiego. Na począku myslalam,że jest to spowodowane brakiem snu. Potem jednak doszłam do wniosku,że powód jest inny. Mianowicie niedobór magnezu.Postanowiłam spróbować suplementu ) chociaz poczatkowo byłam do tego dość negatywnie nastawiona.I co?

I poprawiło sie, Czuje się o wiele lepiej. odczuwam o wiele mniejsze zmęczenie
    https://www.magneb6.pl/
    Ostatnio edytowane przez dariana ; 31-07-17 o 11:32

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Ja mam taki sposób, że staram się dużo spacerować. Teraz zaczyna robić się coraz piękniej, bo liście będą kolorowe, co też mnie uspokaja. No i się wysypiam, a jak nie mogę zasnąć, to biorę przed snem kapsułkę nervomixu. Rano nie czuję się otępiona, tylko zdrowo wypoczęta.

palipali
    Guest

Na nerwy

Mi nervomix przyniosła siostra farmaceutka, bo jak zobaczyła jak się stresuję nową pracą, to aż jej się mnie zrobiło szkoda. Ale serio, wszystko niby w pracy było okej, ale to kierownicze stanowisko i czyłam, że wszyscy czekają na najmniejszy mój błąd. Aż mi się w domu ręce trzęsły.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Kochana suplementuj witaminę D3, najlepiej w płynie. Lekarz przepisze Ci za grosze.

Milakilka
    Guest

Też łykam

Witaminę D też łykam Ale nervomix jest bardzo fajny, bo ma mega naturalny skład, więc w połączeniu z witaminą D właśnie daje ekstra efekty. Człowiek jest spokojny, że cho, cho!

Nie zarejestrowany
    Guest

hemochromatoza

Za chroniczne zmęczenie może tez odpowiadac nadmiar żelaza. Ja tak miałam – przez pol roku się meczylam Az w koncu trafilam do lekarza, który kazal mi się zbadac dokladnie. No i to był dopiero poczatek. Poziom żelaza wysoki, do tego inne badania żelaza (ferrytyna, WST) tez ponad norme. W koncu musiałam zrobic test genetyczny i okazalo się, ze mam hemochromatoze. Teraz się lecze upustami krwi i już po pierszym razie powrotem mam sily i energie. Gdyby nie ten lekarz to pewnie do dzis bym się meczyla.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości