+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar wrak

Częste zmiany nastroju

Witam nie wiem co się dzieje mam problem. Czasami mam ochotę odebrać sobie życie , a czasami jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Nie wiem od czego to zależy ale nie mogłem już więcej dusić tego w sobie, musiałem się z tym podzielić i poprosić kogoś o radę. Czy powinienem udać się do psychiatry???? Jak sądzicie???

Wiki83
    Guest

Hormony szczescia

Cytat Napisał wrak Zobacz post
    Witam nie wiem co się dzieje mam problem. Czasami mam ochotę odebrać sobie życie , a czasami jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Nie wiem od czego to zależy ale nie mogłem już więcej dusić tego w sobie, musiałem się z tym podzielić i poprosić kogoś o radę. Czy powinienem udać się do psychiatry???? Jak sądzicie???
    Moze masz niedobor serotoniny lub innego z hormonow szczescia (dopaminy, endorfiny). Idz do endokrynologa i zbadaj sobie poziom hormonow. Znam przypadki ludzi, ktorzy tak maja i musza przyjmowac leki gdyz ich mozg po prostu jednego z tych hormonow nie wytwarza, bez lekow tez popadali w depresje. Powodzenia i glowa do gory. Moze po prostu musisz sie wyciszyc i odnalesc wewnetrzny spokoj (sprobuj medytowac).

prazmak
    Guest
    Cytat Napisał wrak Zobacz post
    Witam. Miałem podobne problemy w zeszłym roku jeszcze doszła do tego utrata pracy. Nie wiedziałem co z sobą zrobić dusiłem to w sobie z nikim nie rozmawiałem o tym chodziły mi po głowie różne myśli. Natrafiłem kiedyś na stronę www.psychologonline.tv bardzo mi pomogli. Pozbierałem się. Według mnie byłem w beznadziejnej sytuacji w tej chwili prowadzę własną firmę, wiec głowa do góry nie łam się. Jeżeli był byś zainteresowany to jest kod rabatowy dla moich znajomych 1J2A8ZYQ polecam i pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-07-13 o 10:10

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar Katarzyna i Jerzy
    Mieszka w
    Kraków
    Myślę, że z takimi zaburzeniami dwubiegunowymi trzeba iść do lekarza, uspokoić psychikę. takie rozchwianie jest na dłuższą metę mordercze.
    http://zdrowadroga.com/

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości