+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    podczas stosowania sterydów doustnych miałam problemy z nawracającym świądem i podrażnieniem okolic intymnych i dopiero jak lekarz zaproponował mi probiotyk doustny i miejscowy ( invag) problem ustapił
    ja nie bardzo mam wybór muszę je brać , ale jak zastosowałam wiesiołek , a do mycia provag w emulsji to poczułam ulgę

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    podczas stosowania sterydów doustnych miałam problemy z nawracającym świądem i podrażnieniem okolic intymnych i dopiero jak lekarz zaproponował mi probiotyk doustny i miejscowy ( invag) problem ustapił
    mnie też zalecono probiotyk( lactoral) nie wiedziałam że przy sterydach też się je stosuje

Nie zarejestrowany
    Guest
    sterydy też zmieniają mikroflorę organizmu , dlatego potrzebne są probiotyki mnie też nie wystarczyła kuracja miejscowa invagiem i konieczne było branie ogólnoustrojowe

Nie zarejestrowany
    Guest
    biorę sterydy już długo , był czas że doustnie i nie wiedziałam że trzeba brać probiotyki- teraz jak już stosuję lactoral , mam zdecydowanie mniej problemów jelitowych

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja mam przetestowany w alergii olej lniany- co dzień 3-4 łyżek np do zupy , oraz lactoral na odbudowanie flory jelit- po 3 miesiącach wszystko ustąpiło jak ręką odjął-polecam

KAmilr
    Guest

Inhalacja

Wydałem niedawno parę złotych na inhalator Alergia stop i działa bez zarzutu. Prosta konstrukcja, bez jakiś większych bajerów. Cichy ale mocny kompresor, obsługa różnych rodzajów leków, z tym że muszą być do podawania wziewnie o czym niektórzy zapominają Jest gwarancja na 24 miesiące, w komplecie mam torbę na wszystko. Warto sobie ten wariant sprawdzić.

bertawit
    Guest

Inhalacja

Prosty w obsłudze jest nasz rodzinny inhalator Alergia STOP. Dla dzieci, dla dorosłych, do leczenia przy większości schorzeń dróg oddechowych. Ta alergia w nazwie jest tylko podpowiedzią do czego można używać. Ale faktem jest, że u nas najczęściej inhalatora używa mąż i on jest alergikiem z krwi i kości. Jak mu robili testy to takie odczyny miał, że aż się pielęgniarka przestraszyła.

Dariaww
    Guest

inhalacja

Inhalatorów jak mrówek teraz jest w sprzedaży. Ja używam PRO od Sanity od jakiegoś czasu i jest nieźle. Na pewno dość cichy zwłaszcza jak się zestawi z tymi trochę starszej generacji które potrafią hałasować jak silnik ciężkiego sprzętu budowlanego. Wygodny w obsłudze, nie zajmuje dużo miejsca po rozłożeniu.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Astma

Na astmę polecam pić sok z marchewki, szpinaku, jabłka, cytryny i czosnku. Mi taki sok zawsze pomaga więc polecam innym. Więcej o sokach i ich właściwościach można przeczytać na terapiasokami.pl.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości