+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
    sylka99
    Guest

Inhalacja

Inhalacje w domu robimy od tej wiosny, oczywiście jak można się domyślić miało to związek z pyleniem...Sprzęt kupowałam internetowo, aparat nazywa się Pro. Zadowoleni jesteśmy z tego jak działa, nie traci leku, aerozol przygotowuje taki żeby lek dotarł na dół dróg oddechowych.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Nie wiem czy witaminy coś dają. Ja przy alergii mam swoje preparaty, które je łagodzą. Wiem też, że ostatnio sporo osób stawia na Alnosin od Medarfa, który jest produktem prozdrowotnym na bazie naturalnych składników. Stosował go ktoś już? Jak się u Was sprawdzał?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Pewnie, gdyby nie odpowiednia ilość witamin i minerałów w naszym organizmie już z podstawowym funkcjonowaniem byłyby problemy co dopiero w przypadku mobilizacji w czasie choroby. Tak jak kilku tu forumowiczów miałem doświadczenia z odczulaniem i sterydami wziewnymi i niestety fakt nie którzy muszą je brać, choć zmiana stylu życia może zmienić to o tyle, że nie trzeba szpicować się tym non-stop. Alternatywą dla ataków astmy może być cebula. Dzięki olejkom lotnym i substancją w niej zawartym powinna błyskawicznie rozkurczyć oskrzela i pomóc usunąć wydzielinę.

wylqwia
    Guest

nhalacja

Różne są inhalatory, ja wzięłam taki dość ekonomiczny Alergia Stop kosztuje około stu złotych ale działa naprawdę sprawnie, szybko, wydajnie

Wiola99
    Guest

inhalacja

Kupowaliśmy inhalator Silent Mesh niedawno i fajnie lekarstwo podaje, szybko się wszystko po zabiegu czyści, ogólnie jesteśmy zadowoleni.

Magdapietak
    Guest

inhalacja

Myślę że jak kupować inhalator do domu to raczej coś mniejszego, sama zamawiałam Alergia Stop – poręczny, leciutki, cicho pracujący kompresor.

sylwiaoo
    Guest

inhalacja

Raczej bym jakiś polski inhalator polecała, sama mam Alergia Stop i działa w porządku, łatwo się czyści po zabiegu ze złogów po leku.

sylwksss
    Guest

inhalator

Sensowne ma parametry Alergia STOP a kosztuje mniej niż inne inhalatory z podobnej pułki, mogę ten podpowiedzieć jak coś.

kingahirr
    Guest

super

W sumie większość leków jeśli nie wszystkie do wziewnej metody można podać przez nasz Alergia Stop, w nazwie jest alergia, ale tak narpawde każde inne schorzneie można tym aparatem leczyć

ada11
    Guest

inhalacja

Jak mgiełka jest dobrze przetworzona przez inhalator to naprawdę efekty takiego leczenia są szybkie, gorzej jak lek jest za duży i zostaje tylko w górnych drogach. Trzeba patrzeć na wielkość cząstki przy zakupie to na pewno. Dużo podpowiedzi jest na inhalacja.pl jak ktoś się zastanawia czy kupić inhalator i jaki.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-02-18 o 19:46

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości