+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 60
    Asia81
    Guest

Krem ze śluzu ślimaka

Używam od środy (czyli dopiero 3 dzień) i zauważyłam że skóra się rozjaśniła, wygladzila. Może mniej mi wyskakuje wypryskow. Zobaczymy co będzie jak dłużej go będę stosować - oby tylko lepiej zapłaciłam 120 zl za 50 ml. Delikatnie i przyjemnie pachnie - Monduniq.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Bardzo dobre kremy, szczególnie tych koreańskich marek.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Ze skin79 są maseczki ze śluzem ślimaka. Muszę wypróbować i na pewno dam wam znać jak efekty

Natt
    Guest

Śluz ze ślimaka

Nigdy nie eksperymentowałam z moja skórą, kupowałam tylko sprawdzone produkty. Słyszałam pozytywne opinie na temat śluzu ze ślimaka, odkąd pamiętam borykam się z cieniami na twarzy i przesuszoną delikatną skórą. Zamówiłam krem z SKIN79 mają również wspomniane wcześniej maseczki. Po kremie moja skóra nabrała jednolitego koloru oraz jest bardziej nawilżona także polecam !

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Od kilku lat czasami używam krem ujędrniający - Botanicapharma. Działa do 24 godzin i zawiera z wyciąg ze śluzu ślimaka z aloesem. Najczęściej kupuje go w drogerii internetowej http://www.rossmann.pl/drogeria-online . Nie kosztuje majątku (75 zł) a daje wyraźne efekty. Wydaje mi się że u kobiet po trzydziestce wyraźnie wygładza skórę przez co wyglądamy młodziej. Dobrze jest masować skórę po nałożeniu kremu aż do jego całkowitego wchłonięcia.
    Ostatnio edytowane przez Ewka79 ; 09-05-17 o 21:17

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jestem ciekawa tego kremu. Polecicie mi jakąś tańszą wersję na początek?

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Poznań
    Lepiej zainwestuj w Tołpę

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar lichi
    Mieszka w
    Piaseczno
    Na mnie nic nie działał

Nie zarejestrowany
    Guest

Krem że ślimaczka

Ja dzisiaj zakupiłam krem że ślimaczka i mam zamiar go przetestować zobaczymy jakie będą tego rezultaty krem po promocji 30 zl 😊 zakupiony w bistro ślimak i mam nadzieję że zadziała 😊

Nie zarejestrowany
    Guest

Post Słimak

Ja na początku nie kupowałabym od razu kremu ze śluzem, przeciez musicie sprawdzić czy wogóle nie uczula was on. Warto zacząć od jednorazowych maseczek Z Doulglasa z markii Benton Snail Bee, 15 złotych a od razu wiesz czy Twoja skóra reaguje na takie składniki

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości