+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 87
    Nie zarejestrowany
    Guest

Czy krem ze śluzem ślimaka jest skuteczny?

Witam! Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała krem ze śluzem ślimaka? Słyszałam, że w Japonii to hit. Kobiety okładają się żywymi ślimakami, które pełzają po ich twarzach. Nie wiem, czy odważyłabym się na taki zabieg, ale ciekawa jestem tych kremów ze śluzem. W necie piszą, że to działa na blizny po trądziku, zmarszczki, cellulit. Ja jestem zainteresowana tą pierwszą opcją.
    Proszę, poradźcie co zrobić, bo taki krem trochę kosztuje, a nie chcę wywalać pieniędzy w śluz, ktory nie działa
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-12-14 o 13:11

Nie zarejestrowany
    Guest

Działanie kremu ze ślimaka

Choć w pierwszej chwili połączenie ślimaka z nowoczesną kosmetologią wydaje się zaskakujące, to jednak warto przyjrzeć się temu zestawieniu. Ślimaki posiadają niebywałą zdolność „samoleczenia” czyli odbudowywania własnej skorupy oraz ciała. Dlatego wzbudziły zainteresowanie dermatologów, którzy poddali procesom biotechnologicznym ich wydzielinę, odpowiednio wzbogacili ją i pozyskali wyciąg o wyjątkowych właściwościach.

Substancja składa się m. in. z allantoiny, kolagenu, elastyny, kwasu glikolowego, witamin i naturalnego antybiotyku. Czyli wszystkiego, co dobroczynnie wpływa na stan naszej skóry. Podczas zabiegu z użyciem wyciągu dochodzi do pobudzania naturalnego procesu odbudowy tkanek.
    Komórki rozrastają się, odbudowując odpowiedni kształt i strukturę skóry. Odbudowana i zregenerowana tkanka zapewnia odpowiednią gospodarkę wodną, a skóra odzyskuje gładkość i elastyczność. Wyciąg z białka ślimaka charakteryzuje się także działaniami antybakteryjnymi.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Nie wiem czy działa, ale przymierzam się do jego kupna, najpierw odstraszała mnie sama nazwa, ale jak powąchałam krem, który przyjemnie pachnie to na pewno go wypróbuję
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-02-14 o 14:18

Nie zarejestrowany
    Guest

krem ze śluzem ślimaka

Stosuję krem ze śluzem ślimaka od ponad pół roku, efekty zauważyłam bardzo szybko, przestały robić mi się zaskórniki, po innych kremach miałam zapchane pory co powodowało potem trądzik. Obecnie skóra mi się oczyściła poginęły mi już prawie blizny potrądzikowe. Nie wiem czy każdy krem ze ślimaka jest tak samo skuteczny natomiast ja stosuje ten niemiecki http://www.sklep-vitality.pl/pielegnacja-twarzy/492-zel-krem-ze-sluzu-slimaka-125-ml.html

Osobiście bardzo polecam osobom ze skórą trądzikową.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-08-14 o 14:26

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Lucylucy
    Ciekawe ale wydaje mi się to tylko chwytem marketingowym

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    czego ludzie nie wymyślą.

Nie zarejestrowany
    Guest

:)

dziala na przebarwienia, zalezy jakie oczywiscie i to jest ekstrat chemiczny a nie prawdziwy sluz:P

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    nie wiem, czy działa, ale ten z Sanbiosu świetnie się sprzedaje i panie twierdzą, że to dobry produkt. Im krem lepiej pachnie, tym więcej ma chemii.
    http://www.dobreziola.com/2014/06/wszystkie-zastosowania-czystka.html

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Ciekawa jestem ile taki krem kosztuje

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    Ekstrakt ze śluzu ślimaka zawierają popularne kremy BB z Azji. Takie kremy nie tylko pomagają ukryć niedoskonałości, ale zawarte w nich składniki regenerują skórę i goją powstałe zmiany na skórze

''Azjatyckie Blemish Balm, dzięki zawartości odpowiednich składników, wspierają proces prowadzonego pod okiem dermatologa leczenia np. zmian trądzikowych czy ropnych: zmniejszają ich widoczność i zapobiegają powstawaniu nowych. Koją również podrażnienia, a także zmniejszają widoczność blizn dzięki substancjom, takim jak:

ekstrakt z wydzieliny ślimaka koreańskiego. Główny składnik śluzu, czyli mucyna, przyśpiesza regenerację skóry, jak również chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników''.

Link do artykułu: http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/...mow_41647.html

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości