+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 87 z 87
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    To zależy od kremu. Używałam kremu ze śluzem z orientany i był genialny, naprawdę. Cudownie się wchłaniał i zostawiał skórę bardzo naprężoną. Później pokusiłam się na Vis Plantis w promocji i - o matko - wysyp krost po pierwszym użyciu. Oddałam krem koleżance, a ona miała to samo. Więc śluz fajnie sie sprawdza, ale wiadomo, krem kremowi nierówny.

UrszulaCieśla
    Guest
    Ja kremu nie stosowałam więc się nie wypowiem. Natomiast mogę powiedzieć, ze u mnie skuteczny okazał się zabieg wypełniania zmarszczek preparatem Restylane, kwasem hialuronowym. Długo efekt się trzyma. U mnie rok czasu

Wikka
    Guest
    Odkąd zaczęłam używać krem ze śluzem ślimaka kondycja mojej skóry bardzo się poprawiła. Odstawiłam wszystkie inne kosmetyki, które miałam do pielęgnacji twarzy, ponieważ tego u mnie nic nie przebije. Testowałam różne, jednak najlepszym z najlepszych dla mnie okazał się krem nawilżający Kuracja Młodości Bielendy.

Sweetheart
    Guest
    Prawdę mówiąc nie miałam jeszcze takiego kremu. A poprzednie które mialam, kto po prostu nie zdawały egzaminu. Jedynie co mi pomogło, to zabieg wampirzego liftingu w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ależ owszem, ale zależy jaki. Miałam styczność z 3 tego typu kremami od 3 różnych producentów i w zasadzie poza Bielendą i serią kuracja młodości nie mogę napisać o innych nic dobrego. Bielenda w tej serii ma doskonały balsam do ciała, polecam

wiadomoto
    Guest

testowałam krem

Testowałam krem ze śluzu ślimaka. Jak dla mnie okazał się zbawienny na problemy z cerą. Więcej na moim blogu zapraszam wiadomoto.pl/sluz-slimaka-wlasciwosci-i-zastosowanie/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-09-19 o 22:11

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Polecam samodzielne robienie sobie kremów co nie jest wbrew pozorom takie trudne... Kiedyś wydawało mi się to skomplikowane jednak potem nauczyłam się samodzielnie i okazało się to bardzo przyjemne.

No i dobre działanie nawilżające dał u mnie zabieg mezoterapii igłowej. Jej rezultatem jest pogrubienie naskórka, a także poprawa jego funkcji. Pogrubienie skóry skutkuje redukcją istniejących zmarszczek i zasinień pod oczami. Skóra odzyskuje promienny, zdrowy i młodszy wygląd.
    Polecam do wykonania ten gabinet:
    https://beautytower.pl/depilacja/lig...acja-laserowa/
    Ostatnio edytowane przez telika ; 28-10-19 o 14:17

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości