+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Grudziadz
    Witam, jezeli objawy sa tak nie typowe i nie wiadomo czym sa spowodowanie to trzeba jak najszybciej udac sie do lekarza.

DOMOWNIK FORUM Avatar syluch
    Mieszka w
    Gniezno
    Nie zwlekaj idz do psychiatry.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Warto poczytać o objawach nerwicy bo niektórzy ją maja a o tym nawet nie wiedzą...u mnie tak było, dlatego na swoim przykładzie mówię. Poczytajcie tutaj http://adamed.expert/nerwica-objawy-i-rodzaje-nerwicy/ nawet łagodne postacie depresji mogą być jednym z objawów.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-02-17 o 14:12

Nie zarejestrowany
    Guest

Czy to nerwica czy może guz lub tetniak?

Dzień dobry mam takie pytanie czy jest możliwość iż jest to nerwica lub tetniak albo guz mózgu ? Mianowicie mam bardzo dziwne bóle głowy najpierw pojawił osię uczucie jak by miała pół gornej czaszki spuchnięte,jednak przeszło po miesiącu taki rozlewający ciepły prąd od czubka głowy do tyłu,trwa to doslownei 3 sekundy,ale bardzo nieprzyjemne zawsze zaraz po tym boli mnie oko z prawej strony oraz za nosem, jednak ból ten w ostatnim czasie nie występuję pojawił się natomiast nowy przeszywajacy po prawej stronie z nad ucha aż do przedniego zęba, bardzo dziwny ból jak by zgniatanie przeszywanie,zwarcie prądu w głowie, też trwa 3 sekundy i powtórzył się 2 razy jeden po drugim. często boli mnie również głowa w sposób powiedziałabym normalny, jednak odczuwam to jak by od uszu jednak bardzo wgłąb głowy.Inne moje objawy ciągle mam zimne ręce i nogi, sino-czerwoną pajęczynke na nogach,ogólne osłabienie nie mam siły na nic, temperatura zazwyczaj wynosi 34,5 lub 35,5,piski w uszach nagłe głośne i krótko trwałe, do tego stwierdzony refluks nadżerki w żołądku,zapalenie żołądka,jelito drażliwe,schudłam ok 14 kg w miesiąc przez zapalenie żołądka, odczuwam też przy schylaniu jak by ciśnienie w głowie,zawroty głowy,często bolą mnie stawy, i szybko drętwieją mi ręce, ostre silne i krótkie bóle po parę sekund w klatce piersiowej, pod zebrami z prawej zadziej z lewej strony,mam bardzo suchy nos w środku i czasami od ciepła leci mi z niego woda, kataru nie mam jednak czuje jak by mi splywal gardłem (przepraszam za tak szczególowy opis) w czwartek będe mieć rezonans głowy jednak z powodu uczulenia na kontrast odbędzie się bez kontrastu,czy wszystko wykryje? badania jakie miałam przeprowadzone : usg z dopplerem żył kończyn górnych i dolnych, usg jamy brzusznej,echo serca, gastroskopia żołądka, morfologia,posiew moczu,badanie ogólne moczu,posiew kału na grzyby,kał na krew utajoną,kał na pasożyty,kał na resztki pokarmowe, wymaz z gardła,keratynina +gfr,ciśnienie 120/80 puls zazwyczaj wysoki ok 100, badania wszystkie dobre oprócz gastroskopi.byłam u neurologa kazał dotykać mi nosa palcem opukał młoteczkiem i stwierdził,że to nie problemy neurologiczne, jednak czy bez rezonansu mógł to stwierdzić na pewno ?mam 21 lat boję się że to coś strasznego, ponieważ te bóle głowy są bardzo dziwne nigdy takich nie miałam z każdym takim bólem boję się że to tetniak pękł lub mam jakiś udar,wylew. 😖😖😖

Nie zarejestrowany
    Guest
    Tętniaki nie bolą, ale powinnaś z tym problemem udać się do lekarza. Ja w stresujących sytuacjach, kiedy źle się czuję i mam jakiegoś dola to sięgam po nervomix forte i mi przechodzi. lek jest dostępny bez recepty, ziołowy, więc nie uzależnia, nie przymula a fajnie pozwala się uspokoić

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości