+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43
    Nie zarejestrowany
    Guest

Czy to jest nerwica?

Nie jestem do końca pewna. Objawy się zgadzają tylko, że w moim przypadku te "ataki paniki" są sytuacyjne. Jedna osoba działa na mnie w taki sposób, że nie jestem w stanie wyjaśnić dlaczego to się nadal dzieje. W wielkim skrócie, zakochałam się bez wzajemności. Od dnia kiedy powiedziałam mu o tym za każdym razem kiedy go widzę się strasznie stresuje. Na socialach czy gdziekolwiek indziej. Tłumaczyłam sobie, że to miłość. lecz objawy takie jak:
    trzesące się ręce, wielki niepokój, mdłości, ból brzucha, uczucie że się mdleje, trzęsące się w sumie całe ciało jak podczas gorączki powinny mi przejść po takim czasie (1.5 roku).Mam problemy ze snem, jedzeniem.Nie mogę się skupić od pewnego czasu w 100% mimo iż nie towrzyszą mi myśli o nim. Nie mam możliwosći odcięcia się od niego. Nigdy nie radziłam sobie ze stresem, każda sytuacja mnie stresowała, szkoła czy konakty międzyludzkie. To jest strasznie męczące. Dostaje paniki jak widzę go z inną dziewczyną. To trwa już ponad rok, za długo. Czy tak działa miłość? czy podchodzi to pod ataki nerwicowe? Napomnę, że jestem młoda (17lat) i po prostu nie znam się na takich rzeczach, a miłosć do coś nowego w moim przypadku ;/

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał weronika57 Zobacz post
    Z fobiami żyje się bardzo ciężko i potrafią bardzo utrudnić życie. Dlatego myślę, że wizyta u dobrego psychologa to pierwszy krok jaki powinnaś zrobić. bardzo dobre opinie słyszałam o PsychoMedic 22 253 88 88. Na wizytę możesz się też umówić na weekend, mają czynne.
    w psychomedic mają naprawdę przygotowanych, otwartych i pełnych dobrych pomysłów ludzi, znających się na rzeczy. dodatkowo mają kilka miejsc w Warszawie, więc łatwo wybrać dogodne dla nas. pracują też 7 dni w tygodniu, więc wybranie dnia tygodnia też nie będzie większym problemem.

Maniek1289
    Guest
    To może być nerwica. Sam zmagam się z tym problemem już od kilku lat. Pomogła mi terapia u doktora Dariusza Rudasia z Krakowa. Wcześniej lekarze, nawet psycholog trochę lekceważyli moje problemy. W końcu czuję się spokojniejszy, bez problemu wychodzę z domu, przesypiam noce.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości