+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Nie zarejestrowany
    Guest

Question Jak przestać się odchudzać? Chcę zacząć normalnie jeść

Witam. Z góry przepraszam, jeżeli wybrałem zły dział, ale myślę, że to jest tzw. problem "z głową"
    Mam 15 lat i 176 cm wzrostu. Opiszę tutaj swój problem i mam nadzieję, że ktoś mi coś poradzi.
    Niecały rok temu zacząłem się odchudzać, gdyż od zawsze miałem lekką nadwagę i chciałem to zrzucić. W przeciągu tych kilku miesięcy schudłem z 74 kg do 57 kg. Było to spowodowane tym, że jadłem dużo mniej-za mało (Czasami aż tak, że poprzestawałem właściwie na małym śniadaniu, "podziubaniu" obiadu i zjedzeniu bardzo małej kanapki po południu) a oprócz tego zacząłem uprawiać sport. Do tego doszły ćwiczenia takie jak brzuszki czy pompki. Dorobiłem się lepszej sylwetki, przy lekkim napięciu mięśni był widoczny zarys "kaloryfera", więc byłem zadowolony. No ale chyba przesadziłem. Wszyscy w rodzinie mówią, że jestem wychudzony i mam więcej jeść. I naprawdę chciałbym przybrać kilka kilogramów, ale ciągle wydaje mi się, że więcej tego mojego "wychudzenia" widać w kończynach niż na brzuchu, więc mimo że chcę, nie potrafię przybrać, bo boję się, że to na co zapracowałem, pójdzie na marne. Jem więcej niż kiedyś, właściwie normalne porcje, ale boję się jeść więcej, powstrzymuję się. Dobrze byłoby przybrać trochę masy mięśniowej, ale wciąż obawiam się przyrostu tłuszczu. Nie wiem, jak się przełamać.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-08-13 o 09:32

Nie zarejestrowany
    Guest
    Przepraszam za dziwną nazwę tematu, kopiowałem ją z innego forum i źle mi się skopiowało

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja

Jak wyjść z diety

Witaj!
    Twój problem z przełamaniem się jest rzeczywiście poważny. Piszesz jednak, że jesz już prawie normalne porcje. Dlaczego więc chcesz jeść jeszcze więcej?

Wychodzenie z diety jest trudne, jednak przy pomocy dobrego dietetyka, który nauczy, jakich zasad żywieniowych przestrzegać, uda się utrzymać wypracowaną sylwetkę.

ps. (nazwa wątku już została poprawiona)

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości