+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Nie zarejestrowany
    Guest

Question Kłucie serca przy schylaniu się, wdechach i skrętach tułowia

Witam. Mam 24 lata i co jakiś czas borykam się z bolesnym problem, a mianowicie regularnie raz lub dwa razy w miesiącu dopada mnie silny, kłujący ból z przodu serca, promieniujący aż do pleców. Mam problem ze skręcaniem tułowia w lewo oraz z nachylaniem się, bo wtedy czuję jakby coś dosłownie uciskało na serce. Ból przy tym staje się przeszywający. Nie mogę także zaczerpnąć głębokiego oddechu. Tym razem dolegliwość trwa u mnie już od trzech dni co wcześniej się nie zdarzało. Zawsze po kilku godzinach ustępowała. Trzy tygodnie temu wykonywałam EKG i wyszło bez zarzutów, więc czy może być jakaś inna przyczyna? Dodam, że mam lekkie skrzywienie kręgosłupa, lecz czy ono mogłoby powodować aż tak silne bóle???

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Witam. Mam 24 lata i co jakiś czas borykam się z bolesnym problem, a mianowicie regularnie raz lub dwa razy w miesiącu dopada mnie silny, kłujący ból z przodu serca, promieniujący aż do pleców. Mam problem ze skręcaniem tułowia w lewo oraz z nachylaniem się, bo wtedy czuję jakby coś dosłownie uciskało na serce. Ból przy tym staje się przeszywający. Nie mogę także zaczerpnąć głębokiego oddechu. Tym razem dolegliwość trwa u mnie już od trzech dni co wcześniej się nie zdarzało. Zawsze po kilku godzinach ustępowała. Trzy tygodnie temu wykonywałam EKG i wyszło bez zarzutów, więc czy może być jakaś inna przyczyna? Dodam, że mam lekkie skrzywienie kręgosłupa, lecz czy ono mogłoby powodować aż tak silne bóle???
    u mnie przy takich objawach lekarz stwierdzil, ze to na tle nerwowym chociaz ataki te mialam bez powodu nawet jadac autobusem,musialam pic ziolka uspokajajace i nasenne i po jakims czasie objawy te minely

Nie zarejestrowany
    Guest

skonsultuj się z dobrym lekarzem!

Za ból i kłucie serca może odpowiadać wiele rzeczy dlatego diagnoza jest na tyle trudna, że powinnaś udać się do lekarza specjalisty. Często takie objawy mogą być początkiem poważnej choroby dlatego nie można zwlekać ze zrobieniem odpowiednich badań.
    Jeśli jeszcze nie znalazłaś odpowiedniego lekarza mogę Ci polecić klinikę Med Pro w Zgierzu, z której jestem bardzo zadowolona

Nie zarejestrowany
    Guest
    Z podanych przez Ciebie objawów może wynika że masz problemy sercem Jak najszybciej zapisz się do dobrego kariologa bo nie ma na co czekać bo jesteś młodą osobą
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-05-18 o 21:51

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości