+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja

Włosy NISKOPOROWATE. Jak pielęgnować sztywne włosy?

W profesjonalnych salonach fryzjerskich włosy dzieli się niskoporowate i wysokoporowate. Te pierwsze charakteryzują się mocnym przyleganiem łusek włosa. Dlatego trudno się je upina, kręci i farbuje. Włosy niskoporowate trudno wysuszyć, a kiedy są długie mogą schnąć nawet pół dnia.

Oto kilka porad jak pielęgnować sztywne włosy niskoporowate: http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/...ych_41871.html

betty88
    Guest
    To ja właśnie mam takie włosy- trudne do ułożenia, farbowania i wysuszenia. Ich kondycja znacząco się poprawiła, odkąd zaczęłam używać szamponu z Różą z Jerycha Timotei.

LUBIĘ FORUM Avatar Yzma
    Mieszka w
    Warszawa
    Też bardzo lubię ten szampon, teraz używam Jedwabista miękkość - moje włosy są miękkie, lśniące i ładnie się układają.

Nie zarejestrowany
    Guest

Trwała na sztywnych włosach

Ja też mam takie włosy. Zawsze miałam problem z ich kręceniem - prostowały się pół godziny po zdjęciu papilotów. Ale 2 miesiące temu zrobiłam trwałą. Fryzjerka mi odradzała - doszło do tego, że to ja musiałam ją namawiać :P
    No i miałam trwałą - dosłownie miałam - bo utrzymała się w dobrej formie przed 2 tygodnie, a potem to już tylko zostały pogniecione pasma...
    Ale i tak polecam :P Szykuję się do drugiego podejścia

marianna77
    Guest
    Mi byłoby szkoda włosów na zabieg, który daje efekty przez tak krótki czas. Lepiej wspomagać włosy dobrym szamponem.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 06-11-13 o 12:58

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar skibidup
    Mieszka w
    Tychy
    Dla sztywnych włosów myślę, że olejowanie i dobre maski powinny przynieść efekt.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-08-18 o 11:10

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    xxxxxxxxxx

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Toruń
    Zazdroszczę takich niskoporowatych włosów. Piękną taflę można z nich wyczarować jak się odpowiednio zadba. No i odpada problem z puszeniem się, układaniem.

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk
    Witam, zastanawiam się nad zakupem kosmetykow do wlosow niskoporowatych. Moja koleżanka powiedziała mi,że warto dobrac specjalną pielęgnacje. Co sądzicie o tym 4szpaki.pl ? Chętnie poznam Wasze opinie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-10-19 o 19:32

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości