+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56
    Nie zarejestrowany
    Guest

Proszę o radę, kolejna próba zrzucenia kg

Witam,
    mój wzrost to 155 cm, waga 61 kg. Od dwóch tygodni wziełam się za siebie, planuję zrzucić zbędne kilogramy, chciałabym ważyć ok 45 kg. Jest to kolejna z moich prób, tym razem postanowiłam zasięgnąć obiektywnej opini. Z tego co się zorientowałam tutaj na forum większość ma spore pojęcie na temat diet - dlatego postanowiłam napisać.

Stosuję diete 1000 kcal, niestety nie zawsze jest ona zgodna z zaleceniami - tzn. fakt, pilnuje kalorii i jest ich 1000. Jednak czasem jem rzeczy, których nie powinno się jeść bedąc na diecie (np. ziemniaki, biały makaron). Oczywiście zrezygnowałam ze słodyczy, fastfoodów i wszelkiego rodzaju bomb kalorycznych.
    Na "prawdziwą" dietę 1000 kcal, gdzie przygotowuje się typowe posiłki dietetyczne niestety nie pozwala mi czas, umiejętności kulinarne i obecna sytuacja. Aktualna dieta wygląda w ten sposób, że właściwie jem owoce(śniadanie), pieczywo z serkiem naturalnym(kolacja) i obiady(np. fasolka szparagowa, ryż z warzywami, ziemniaki z mięsem, ziemniaki z jajkiem sadzonym).

Do diety planuję dołozyć trening. Wykupiłam karnet na siłownie, planuję trenować 3x max 4x w tygodniu. (bieżnia, rowerek - głownie areoby, może jakieś zajęcia typu step, brzuchomania). Zaznaczę, że nie ćwiczyłam W OGÓLE przez ostatnie 7 lat, dlatego pewnie początki będą bardzo cieżkie.

Proszę o radę czy mój plan ma szanse na powodzenie. Chętnie przeczytam jakieś wskazówki. (od razu mówię, że kosztowne wizyty u dietetyków, wykupowanie trenerów niestety odpadają).
    Pozdrawiam.
    Agnieszka.

Nie zarejestrowany
    Guest

A może spróbuj z aplikacjami na telefon

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Witam,
    mój wzrost to 155 cm, waga 61 kg. Od dwóch tygodni wziełam się za siebie, planuję zrzucić zbędne kilogramy, chciałabym ważyć ok 45 kg. Jest to kolejna z moich prób, tym razem postanowiłam zasięgnąć obiektywnej opini. Z tego co się zorientowałam tutaj na forum większość ma spore pojęcie na temat diet - dlatego postanowiłam napisać.

Stosuję diete 1000 kcal, niestety nie zawsze jest ona zgodna z zaleceniami - tzn. fakt, pilnuje kalorii i jest ich 1000. Jednak czasem jem rzeczy, których nie powinno się jeść bedąc na diecie (np. ziemniaki, biały makaron). Oczywiście zrezygnowałam ze słodyczy, fastfoodów i wszelkiego rodzaju bomb kalorycznych.
    Na "prawdziwą" dietę 1000 kcal, gdzie przygotowuje się typowe posiłki dietetyczne niestety nie pozwala mi czas, umiejętności kulinarne i obecna sytuacja. Aktualna dieta wygląda w ten sposób, że właściwie jem owoce(śniadanie), pieczywo z serkiem naturalnym(kolacja) i obiady(np. fasolka szparagowa, ryż z warzywami, ziemniaki z mięsem, ziemniaki z jajkiem sadzonym).

Do diety planuję dołozyć trening. Wykupiłam karnet na siłownie, planuję trenować 3x max 4x w tygodniu. (bieżnia, rowerek - głownie areoby, może jakieś zajęcia typu step, brzuchomania). Zaznaczę, że nie ćwiczyłam W OGÓLE przez ostatnie 7 lat, dlatego pewnie początki będą bardzo cieżkie.

Proszę o radę czy mój plan ma szanse na powodzenie. Chętnie przeczytam jakieś wskazówki. (od razu mówię, że kosztowne wizyty u dietetyków, wykupowanie trenerów niestety odpadają).
    Pozdrawiam.
    Agnieszka.
    Twój plan wygląda w porządku. Spróbuj do tego z aplikacjami na tel. Są już dzienniczki treningowe, a nawet programy z filmikami instruktażowymi. Tutaj znajdziesz kilka ciekawych http://www.glamki.pl/life/gadzety/ap...n,31_7736.html

Nie zarejestrowany
    Guest

Odp

Może to kwestia toksyn w Twoim organizmie lub właśnie za małej ilości kalorii?
    Ja miałam podobny problem. Pomogła mi picie zielonej kawy, ale była smaczna. Na urodziny przyjaciółka (zakochana w zielonej kawie: mojazielonakawa.edu. pl) podarowała mi tabletki z zielonej kawy Szybko przyszły pierwsze efekty. Na jej stronie dowiesz się więcej o zielonej kawie i o jej wpływie na organizm.

Gosia Marostka
    Guest
    Ja odchudzanie zaczęłam w Anglii i tam spotkałam się z kilkoma ludźmi w klubie fitness, którzy polecili mi afirmacje fitness - na odchudzanie - z początku wydawało mi się to trochę bezsensowne ale spróbowałam i naprawdę bardzo mnie to motywowało i pomogło wytrwać w diecie.

W PL też widziałam że są takie afirmacje więc bez problemu je znajdziecie - polecam te w wersji mp3 znacznie lepsza skuteczność niż inne.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Dębica
    Cieszę się, że podzieliłaś się swoim problemem na forum, ponieważ może będziemy mogli Ci pomóc, a pamiętaj, że dieta jest bardzo ważnym czynnikiem w naszym życiu. Polecam zieloną kawę, jest na prawdę zdrowa
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-02-14 o 10:18

Nie zarejestrowany
    Guest

Suplement diety

Dobrze jest przy odchudzaniu wspomagać się jakimś naturalnym suplementem diety. Ja się zdecydowałam na figurę forever (herbatka), która nie tylko jest naturalna, ale też smaczna. Oprócz tego zmieniłam też dietę i zaczęłam biegać. Waga spada, a za to przybywa mi energii

Mieszka w
    Poznań
    I o to chodzi Trzymam kciuki
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-04-14 o 13:40

Mieszka w
    Warszawa
    Dziewczyny, pijcie dużo wody! Minimum 2 litry. Już to pozwoli wam zrzucić parę kilo

Nie zarejestrowany
    Guest

Foreverslim

Ja również swoje odchudzanie wspomagałam suplementem.Mój wybór padł na Foreverslim.Dzięki diecie i temu suplementowi odchudzanie wcale nie było jakąś ciężką pracą.Udało mi się w sposób zdrowy schudnąć a to jest przecież najważniejsze.

Nie zarejestrowany
    Guest

nie tylko aeroby

nie polecam aby ćwiczyć tylko aerobowe ćwiczenia. wtedy zanikaja miesnie. mimo dobrej wagi ma sie celulit itp. to tak zwana figura "skinnyfat". wygooglaj w necie o tym nieco wiecej

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości