+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
    CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa

Fat Killers - kto ogląda?

Od jutra rusza nowy reality-show "Fat Killers. Zabójcy tłuszczu". Ciekaw jestem pierwszego odcinka.

Ja w sumie nie potrzebuję odchudzania, ale znam kilku takich, którym by się przydało

Kto jeszcze będzie oglądać?

Iguś
    Guest

Cool Fat Killers dieta Konrada Gacy

Ostatnio leciały zajawki na Polsacie i z tego co widziałam to niezłe grubasy biorą udział w tym programie. Ciekawe czy schudną. Ja bym chciała zobaczyć te osoby pół roku po zakończniu programu. Obstawiam że dopadnie ich efekt jo-jo. Mnie ta dieta Konrada Gacy nie przekonuje.

Mirka123
    Guest

Smile "Fat Killers. Zabójcy tłuszczu" już w sobotę

Ja z chęcią obejrzę. Sama mam trochę zapasów tłuszczyku i chciałabym się ich pozbyć. Myślałam o wizycie u dietetyka, ale dietę która składa się z sałaty, marchewki i wody mineralnej to ja sama sobie mogę ułożyć. Jak Konrad Gaca i ta jego dieta okażą się skuteczne to może się do niego pofatyguję.

Fat killerka
    Guest

Wink Fat Killers. Zabójcy tłuszczu. Dieta Konrada Gacy

Oglądałam dzisiaj pierwszy odcinek. Nie sądziłam, że osoby w tym programie będą miały aż taką nadwagę. Najbardziej kibicuję Natalii. Mam nadzieję, że zrzuci to 40 kg i pójdzie do liceum szczuplejsza. A Konrad Gaca nie głupio mówi (teraz wiem, że długo nie chudłam, bo od razu zaczęłam głodówki i intensywne treningi). W następnym odcinku ma być facet, który waży 250 kg. Wow. Ciekawe, czy uda mu się schudnąć bez operacji.

Pati23
    Guest

Talking fat killers zabójcy tłuszczu. Dieta konrada gacy

A mnie ten program zaczyna się powoli podobać. Co prawda zamierzałam go oglądać, bo chciałam sprawdzić czy dieta Konrada Gacy jest skuteczna. Ale teraz wiem, że to nie dla mnie, bo nie waże 100-120 kg. Ja mam tylko z 7 kg nadwagi, więc chyba odpada. Ale podoba mi się podejście Konrada Gacy do odchudzania. Jego zdaniem w diecie nie może zabraknąć tłuszczu. Przecież organizm musi go otrzymywać, inaczej będzie się spalać białko, a sadełko zostanie. Przekonałam się o tym na własnej skórze nie raz. Podobno ilość białka musi być dostosowana do wagi, żeby nie spowolnić metabolizmu. Tylko jak to obliczyć?

Femina
    Guest

Red face Fat Killers Zabójcy tłuszczu historia pani Małgosi

Oglądałam fat killers w sobotę. Bardzo się wzruszyłam historią pani Małgosi. Mam nadzieję, że schudnie i będzie mogła mieć dziecko. Sama niedawno zostałam mamą i nie ma dla mnie większego szczęścia w życiu. Trzymam za nią mocno kciuki.

gośka
    Guest

Talking Fat Killers. Zabójcy tłuszczu wątek miłosny

no nie nawet w tym programie wyskoczą z wątkiem miłosnym. Nie wierzę. A już myślałam, że to naprawdę program o odchudzaniu

Kaśka
    Guest

Smile Fat Killers ile w sumie schudli uczestnicy programu?

Wow, uczestnicy Fat Killers schudli już w sumie 300 kg. Jak tak dalej pójdzie to zrzucą w sumie z 1 tonę

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Trzymam za nich kciuki

Kibicka
    Guest

Talking Fat Killers zabójcy tłuszczu

Pokazywali niedawno w Wydarzeniach wywiad z Markiem z Fat Killers (z okazji światowego dnia otyłości czy jakoś tak) i wydało się, że Marek, który ważył 250 kg schudł ostatecznie do 115 kg!!! Wow. Rzeczywiście wygląda już inaczej. Mam tylko nadzieje, że schudnie jeszcze trochę i nie dopadnie go efekt jo-jo.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości