+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    lenis
    Guest
    Nie no w tym wieku to zdecydowanie za wcześnie, po prostu dbaj o dobre nawilżenie może jakaś idealia z vichy ale to pogadaj z konsultantką w aptece, zawsze to ktoś bardziej wykwalifikowany

Marika24
    Guest
    Zanim zaczniesz odpowiednią profilaktykę warto poznać swój typ cery i przetestować kosmetyki - Vichy są super, bo można dostać próbki w aptekach, a nawet co jakiś czas robią takie darmowe dermokonsultacje, więc warto skorzystać.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Wrocław
    Znam stronę gdzie, można kupić profesionalne kosmetyki →
    /ambasadaurody.colwayinternational.com
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-08-18 o 21:11

DOMOWNIK FORUM Avatar marokosklep.com
    Mieszka w
    Suchy Las k. Poznania
    Polecam krem przeciwzmarszczkowy Argaliss, który zawiera olej arganowy. Jego skład uzupełniono o olej z oliwki europejskiej, masło shea, alantoinę, D-pantenol, aloes i glicerynę. Składniki te walczą z widocznymi oznakami starzenia się skóry, a także pomagają redukować duże i małe zmarszczki.

Nie zarejestrowany
    Guest

zmarszczki

Na zmarszczki polecam zgłosić się na konsultację do lekarza medcyny estetycznej , który obejrzy stan skóry i dobierze odpowiednie zabiegi z kwasem hialuronowym, nićmi, mezoterapię, botox. A tak na codzień polecam stosować kremy medyczne, są one mocniej skoncentrowane oraz dobiera je specjalista do typu cery oraz problemu skórnego.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-08-18 o 21:12

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    jak mam być szczera to do mnie z tego wszystkiego najbardziej przemawia kwas hialuronowy. Trzeba jeszcze tylko trafic na ten dobry. Jestem po pierwszej wizycie i mam się zastanowić. Ogólnie preparat, który polecał mi lekarz to Restylane. czy któraś z Was miała moze robiony tym zabieg? Czytałam, ze preparat ma rejestrację FDA. Widziałam też na fb zdjęcia z efektów niektórych dziewczyn po tym preparacie i faktycznie bardzo naturalne. /

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Podstawa to dobry krem. Ja upodobałam sobie Dermedic na dzień Dermedic_Regenist_ARS_4_Phytohial_ujedrniajacy_kre m_redukujacy_zmarszczki_na_dzien_50_g
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 31-12-18 o 16:36

Mika_mika
    Guest
    Moje ulubione kosmetyki są z linii Camelia Oil Bielendy. Bardzo dobrze napinają i odżywiają skórę twarzy. Mam całą serię,jednak jeden produkt jest moim faworytem. Luksusowy olejek do mycia twarzy jest po prostu boski! Skóra jest po nim idealnie oczyszczona i nawilżona.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Dzięki ja akurat botoxu się boje więc w moim wypadku chyba tylko mezo wchodzi w grę i nawet nie chodzi mi o zmarszczki na samych "workach"tylko jakby pod workami,pod linia oczodołu,takie jakby maleńkie ledwie widoczne pierwsze linie czy coś na coś takeigo nadaje się mezo?

Zastanawiałam sie jeszcze nad osoczem....

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości