+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Nie zarejestrowany
    Guest

Czy to objawy nerwicy? jak się wyleczyć?

Od jakiegoś czasu jestem okropnie drażliwa. Łatwo się irytuję, wpadam w taką wściekłość. Mam bardzo zmienne nastroje, ale raczej ze stanu radości do płaczliwości. Sama się nie poznaję i nie wiem jak z tym walczyć, jest to zupełnie niezależne ode mnie. Nie wiem czy ma to jakiś związek z tym, że od jakiegoś czasu zdarza mi się czuć ucisk w klatce piersiowej i kołatanie serca. Zwłaszcza, gdy stoję. Ostatnie miesiące żyłam w jakimś tam stresie. Czasem już samoczynnie mam napady bólu żołądka. Nie zdarza się to jednak codziennie. Raczej tak raz na tydzień.
    Czytałam nieco o nerwicy. Niektóre objawy się zgadzają, ale nie jestem pewna czy właśnie to jest nerwica. Poza tym chciałabym się dowiedzieć jak z tym walczyć? Nie chcę iść z tym do lekarza, ponieważ mnie wyśmieje.
    Jak wrócić do normalności?

Marta.Kopeć
    Guest

to może być nerwica

Witam. Czasami może to być reakcja na zbyt dużą dawkę stresu, ale jeśli objawy utrzymują się dłużej niż 2-3 tygodnie, powinno się zasięgnąć porady lekarza, np. psychiatry. Na pewno Pani nie wyśmieje, oni od tego są, żeby pomagać w podobnych wypadkach i spotkali ich już w swoim życiu setki. Ja też długo zwlekałam, zanim poszłam po pomoc, bo wydawało mi się, że moje problemy są błahe, a potem żałowałam, że tak długo męczyłam się bez potrzeby. Jeżeli ktoś szuka przychodni w Gdyni, gdzie nie czułby się głupio czy niekomfortowo, to zdecydowanie polecam pójść tutaj http://www.czpgdynia.pl.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 11-04-14 o 08:44

vivina
    Guest
    Spróbuj pić melisę lub herbatki uspokajające. Jeśli to nie pomoże spróbuj z olejkami cbd, np z Medihemp. Mnie bardzo pomogły zwalczyć bezsenność. Nie otumaniają, rano nie mam problemów ze wstawaniem i czuję się taka odprężona i zrelaksowana. No i łatwiej mi się skoncentrować

Nie zarejestrowany
    Guest
    Też piję melisę i nawet zapisała się na zajęcia z jogi. Dużą rolę odegrał Debutir, który wyleczył konsekwencje tej nerwicy, czyli wrażliwe jelito. Uwolnił mnie od biegunki i rebelii żołądkowych.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Debutir i mi pomógł. Jestem w trakcie leczenia ale zdecydowanie widzę różnicę. Nie mam większości dolegliwości, w tym bardzo silnych skurczy jelit. Nerwica dała mi w kość, a jedną z dużych dolegliwości stała się nadwrażliwość jelit.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości