+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: ULTHERA - kto poleca ten zabieg ujedrniający?

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja

Question ULTHERA - kto poleca ten zabieg ujedrniający?

Zabieg ULTHERA będący bezinwazyjnym liftingiem skóry daje efekt push-up – przekonują specjaliści. Wszystko dzięki przywróceniu napięcia skóry. Urządzenie wykorzystuje w tym celu energię ultradźwięków, ukierunkowanych na wybrany obszar skóry.
    Ingerencja ta wywołuje natychmiastowe obkurczenie tkanek podskórnych. Efektem tego jest znaczne uniesienie piersi, wymodelowanie podbródka, podniesienie brwi czy opadających powiek, dzięki zwiększeniu napięcia zwiotczałej skóry.

Sama skóra natomiast odpowiada na zabieg produkcją nowego kolagenu.

ULTHERA jednak do tanich zabiegów nie należy. Cena waha się w zależności od partii ciała, ale może kosztować nawet 11 tys. zł.

Taki wydatek musi być poważanie przemyślany. Czy warto spróbować zabiegu?
    Zapraszamy forumowiczki do wymiany opinii i doświadczeń z zabiegiem ULTHERA

Nie zarejestrowany
    Guest

Lightbulb efekty.

poważnie zastanawiam się nad zrobieniem sobie takiego zabiegu, zależy mi na twarzy..
    czy ktoś mógłby się wypowiedzieć, kto już miał zabieg, jak wyglądają efekty?
    a może ktoś miał okazję robić zabieg w Szczecinie? jeżeli tak to gdzie robił ten zabieg? Ja na razie zastanawiam się nad wizytą w http://laserclinic.pl/
    chętnie poczytam jakiekolwiek opinie na ten temat, więc proszę o odzew..
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-10-13 o 10:17

3. Cofnij czas z zabiegiem THERMAGE EXILIS - zabieg wyszczuplający i modelujący Sztuczne rzęsy - rodzaje. Jak wybrać metodę przedłużania rzęs? Masaż pleców i biustu
    Nie zarejestrowany
    Guest

Thumbs up ulthera

Witam jestem po zabiegu ulthera niestety efekty nieadekwatne do ceny zabiegu.Cała twarz ok 12 tys. Jest poprawa wyglądu ale nie na tyle, żeby stwierdzać,że zabieg ulthera ma działanie liftingujące porównywalne do zabiegu operacyjnego. Więc wniosek nasuwa się jeden albo oszukują na parametrach oszczędzając urządzenie (jak to w Polsce) albo ulthera nie działa tak silnie liftingująco jak deklaruje producent i lekarze. Uważam, że za taką cenę efekt powinien być co najmniej bardzo dobry o ile nie imponujący. Opiszcie swoje doświadczenia bo jestem bardzo ciekawa jakie efekty są na Waszych twarzach. Uważam, że dopiero może po drugim lub trzecim zabiegu efekt by się wzmocnił i rzeczywiście wyglądałoby się jak po liftingu. Jestem też ciekawa co sądzą o tym zabiegu sami lekarze. Ogólnie jestem zawiedziona mimo poprawy wyglądu, bo nie jest to poprawa na którą ja liczyłam. To co miałam zwiotczałe to się uniosło w niewielkim stopniu, więc gdzie tu mowa o liftingu? To jest pół lifting.

Nie zarejestrowany
    Guest

Thumbs up ulthera

cdn zapomniałam nadmienić, że minęło 6 miesięcy od zabiegu, jetem zdrowa i nie cierpię na rzadne schorzenia a efekty jak niżej opisałam

Sylwia 1973
    Guest

Red face Ulthera

Miałam ulthere na okolice oka-kurze łapki.zmarszczki są mniejsze.ale są....:-)Bolało i to bardzo.ogólnie nie polecam...

Nie zarejestrowany
    Guest

Polecam

JA zabieg polecam z czystym sumieniem, zwłaszcza kobietom, które chcą mieć w miarę szybkie rezultaty. Czasem już jeden zabieg daje pożądane rezultaty,w moim przypadku były akurat dwa, ale w żadnym stopniu nie żałuję wydanych pieniędzy.
    Robiłam zabieg w klinice dra Zawodnego w Szczecinie, tutaj macie więcej info odnośnie zabiegu i tego, jakie efekty można dzięki niemu osiągnąć: http://www.estetic.pl/lifting-ulthera.html.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-04-14 o 15:30

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja również polecam ten zabieg , owszem nie należy on do tanich , ani przyjemnych ale ja akurat trafiłam na promocję w la perli w warszawie przy której płacąc 10tys za ulthere na twarz dostałam drugie 10 na dowolnie przez siebie wybrany zabieg wiec zrobiłam sobie jeszcze zabieg thermage na brzuch i efekt jest świetny zarówno na twarzy jak i na brzuchu

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości