+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Pulsmed
    Mieszka w
    Łódź
    Fala ultradźwiękowa uszkadza błony komórkowe komórek tłuszczowych, co w konsekwencji powoduje ich zniszczenie. Uwolnione w ten sposób tłuszcze są transportowane, przez układ limfatyczny i naczyniowy, do wątroby, w której dochodzi do przemiany materii.

Dodatkowo zabieg ten można wzbogacić "rozgrzewającą" falą radiową RF, dzięki której dochodzi do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny.

Adrianna76
    Guest

Ulthera? UltraformerIII!

Trochę o tym poczytałam i z tego co wiem to już pojawił się o wiele lepszy zamiennik dla ulthery - Ultraformer III. Bardziej precyzyjny i w ogóle działający o wiele skuteczniej. Robiłam sobie zabiegi i Ultherą (na uda) i Ultraformerem (na brzuch) i efekty były o wiele lepsze w drugim przypadku.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Sosnowiec

UltraformerIII?

A gdzie robiłaś sobie te zabiegi? Jestem zainteresowana, bo jednak moje chomiki nie są zbyt atrakcyjne.
    Ja mieszkam w woj. pomorskim i najlepiej by było, żeby właśnie tam znalazła się jakaś klinika czy coś, która by to robiła.
    Jak w ogóle przebiega taki zabieg?

Hanka44
    Guest

Odopowiedź do engitorr

Cytat Napisał engitorr Zobacz post
    A gdzie robiłaś sobie te zabiegi? Jestem zainteresowana, bo jednak moje chomiki nie są zbyt atrakcyjne.
    Ja mieszkam w woj. pomorskim i najlepiej by było, żeby właśnie tam znalazła się jakaś klinika czy coś, która by to robiła.
    Jak w ogóle przebiega taki zabieg?
    Ja też robiłam sobie zabieg Ultraformerem. Właśnie w Gdańsku w Clinice Cosmetologice na Aniołkach. Bardzo polecam.

A co do tego jak przebiega, to najpierw nakładany jest żel na konkretną część ciała i później takim jakby ramieniem się przesuwa po tej części ciała i z tego ramienia wychodzą falę, które robią mikrouszkodzenia w konkretnej warstwie skóry. Po zabiegu skóra jest nieco zaczerwieniona i tkliwa, ale to szybko mija. A po 3 miesiącach sa kapitalne efekty.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-11-18 o 16:45

Cytat Napisał Hanka44 Zobacz post
    Ja też robiłam sobie zabieg Ultraformerem. Właśnie w Gdańsku w Clinice Cosmetologice na Aniołkach. Bardzo polecam.

A co do tego jak przebiega, to najpierw nakładany jest żel na konkretną część ciała i później takim jakby ramieniem się przesuwa po tej części ciała i z tego ramienia wychodzą falę, które robią mikrouszkodzenia w konkretnej warstwie skóry. Po zabiegu skóra jest nieco zaczerwieniona i tkliwa, ale to szybko mija. A po 3 miesiącach sa kapitalne efekty.
    kapitalne czyli jakie? myślisz, że na zmarszczki w okolicach oczu ultraformer się też nada? ciekawi mnie, czy da radę się trochę odmłodzić, czy to tylko efekt bardziej odświeżenia i nawilżenia na chwilę.
    czytałam trochę o hifu i tej klinice, tam podobno można się dostać na darmową konsultację, więc pewnie zadzwonię i spróbuję się o wszystko dopytać.

Lucijanka72 szczerze nie mam pojęcia, jak to działa na skórze od oczami natomiast na rejony pomiędzy ustami a policzkami sprawdza się super, bo przede wszystkim napina i podnosi to, co zdążyło opaść. Nie jest to chwilowe, chodzi o to, że pobudziliśmy nasz kolagen do produkcji (która z wiekiem zwalnia i stąd się biorą objawy starości), więc skóra zachowuje się jak u młodszych osób. To cała tajemnica.
    Faktycznie w Cosmetologicy mają coś takiego i polecam skorzystać z tej opcji, bo w internecie niestety różnie bywa z wiedzą ludzi, którzy się wypowiadają.

Wydaje mi się, że takie konsultacje to powinien być standard. To jednak nie jest zwykły peeling czy maseczka, tylko zabieg i to dość silny. Myślę że pod oczy się nada, moja mama korzystała z hifu na tzw. kurze łapki i wszystko się fajnie udało, rezultaty widoczne na pierwszy rzut oka ale dobrze by było gdyby ktoś na to spojrzał, bo każdy jest inny a tam skóra też jest zazwyczaj delikatna.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Cytat Napisał ElkaJ Zobacz post
    Wydaje mi się, że takie konsultacje to powinien być standard. To jednak nie jest zwykły peeling czy maseczka, tylko zabieg i to dość silny. Myślę że pod oczy się nada, moja mama korzystała z hifu na tzw. kurze łapki i wszystko się fajnie udało, rezultaty widoczne na pierwszy rzut oka ale dobrze by było gdyby ktoś na to spojrzał, bo każdy jest inny a tam skóra też jest zazwyczaj delikatna.
    No właśnie... W głowie mi sie nie mieści, że ktoś się może zdecydować na takie rzeczy bez rozmowy z osobą która będzie wykonywać zabieg :P :P Przecież taka przeciętna kobietka coś tam sobie pewnie przeczyta w internecie ale tak na prawdę nie ma pojęcia w jaki sposób takie technologie działają.
    Ja zawsze wszystko sprawdzam, ale no i tak będę mieć wiedzę mniejszą od specjalisty. To tak na zdrowy rozsądek. Lecz różne historie słyszałam.
    A najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że niektóre ośrodki wykorzystują niewiedzę pacjentów i namawiają ich na różne zabiegi, żeby naciągnąć na kasę itp.

A mama była na ultherze czy innym sprzęcie? Ja jestem chwilę ponad miesiąc po zabiegu ultraformerem i efekty dopiero zaczynają się pojawiać, ale jestem dobrej myśli

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości