+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Jedyny zabieg na jaki się w życiu zgodziłam to był lifting brwi.. na początku byłam przerażona, ale da się przeżyć Ceny znajdziecie tutaj: https://zaufanekliniki.pl/lifting-operacyjny-brwi, swoją drogą warto sprawdzić stronę ZaufaneKliniki.pl ponieważ jest tam opis zabiegu napisany przez specjalistów, ceny we wszystkich dostępnych klinikach i można rezerwować wizytę online.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-05-17 o 09:29

Nie zarejestrowany
    Guest

reklama

40 % komentarzy to reklama beznadziejnego zabiegu za kupe kasy wyrzucona w bloto lepiej sie przemeczyc i zrobic lifting. nie wiem czy osoby w stylu adelka itp czy jakos tam piszace o swoim ukochanym spa biora innych za idiotow...przestancie reklamowac i brac innych za debili...wiadomo ze jak ktos podaje namiary to na ogol jest to osoba ktora na tym zarabia ciezka kase.ludzie pytaja o efekt a nie o adres

Nie zarejestrowany
    Guest

Red face

Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Zabieg ULTHERA będący bezinwazyjnym liftingiem skóry daje efekt push-up – przekonują specjaliści. Wszystko dzięki przywróceniu napięcia skóry. Urządzenie wykorzystuje w tym celu energię ultradźwięków, ukierunkowanych na wybrany obszar skóry.
    Ingerencja ta wywołuje natychmiastowe obkurczenie tkanek podskórnych. Efektem tego jest znaczne uniesienie piersi, wymodelowanie podbródka, podniesienie brwi czy opadających powiek, dzięki zwiększeniu napięcia zwiotczałej skóry.

Sama skóra natomiast odpowiada na zabieg produkcją nowego kolagenu.

ULTHERA jednak do tanich zabiegów nie należy. Cena waha się w zależności od partii ciała, ale może kosztować nawet 11 tys. zł.

Taki wydatek musi być poważanie przemyślany. Czy warto spróbować zabiegu?
    Zapraszamy forumowiczki do wymiany opinii i doświadczeń z zabiegiem ULTHERA
    Ja polecam dowiedzieć się więcej o liftingu ultradźwiękowym SOONOQUEEN, który wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nieinwazyjnego odmładzania. Można z niego skorzystać np. w Warszawie - w LaGuel Clinic&Spa. Teraz mają darmowe konsultacje, więc można się wszystkiego dowiedzieć przed decyzją o skorzystaniu z zabiegu.

Nie zarejestrowany
    Guest

ujędrnianie ciała

Bardzo polecam zabiegi ujędrniające ciało w imageszczecin.pl w Szczecinie. Ceny przyzwoite, obsługa na najwyższym poziomie. Czysto i sterylnie Korzystam też z zabiegów na twarz bo miałam problemy z trądzikiem. W końcu pozbyłam się swoich kompleksów i nie zasłaniam twarzy włosami. Polecam jak najbardziej!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-07-17 o 15:12 Powód: spam

Weronika1975
    Guest
    A słyszałyście może o zabiegu SMAStherapy? Jest to bezoperacyjny lifting twarzy, który daje efekty jak lifting operacyjny. Stosuje się go jednorazowo, a w razie potrzeby wykonuje poprawkę. Koleżanka korzystała i jest bardzo zadowolona. Była w SC Beauty Clinic w Sosnowcu i namawia również mnie. Któraś z Was korzystała?

Nie zarejestrowany
    Guest

stop spamowi

Cytat Napisał Weronika1975 Zobacz post
    A słyszałyście może o zabiegu SMAStherapy? Jest to bezoperacyjny lifting twarzy, który daje efekty jak lifting operacyjny. Stosuje się go jednorazowo, a w razie potrzeby wykonuje poprawkę. Koleżanka korzystała i jest bardzo zadowolona. Była w SC Beauty Clinic w Sosnowcu i namawia również mnie. Któraś z Was korzystała?
    Na reklamę cię nie stać, że spamujesz na forach? Na wizaż.pl usunęli twoje posty za reklamowanie tego "super" salonu to tu się przeniosłaś? Żal.

Nie zarejestrowany
    Guest

onazrobiona

Decyzja na taki zabieg na pewno nie jest prosta i mi zajęło trochę czasu zanim zgłosiłam się do kliniki doktora Łątkowskiego. Na miejscu wszystko ustaliliśmy i zrobilismy wizualizację więc mogłam od razu na komputerze zobaczyć jaki będzie efekt po. Teraz mogę powiedzieć że czuję się dużo lepiej w swoim ciele.

Nie zarejestrowany
    Guest

Polecam

Mam 45 lat, a efekt wspaniały i nic nie bolało. Za całą twarz 500zł. Mam teraz ok. 2 lat spokoju, a wyglądam 10 lat młodziej. Robiłam w Klinice Zaspa w Gdańsku.

Nie zarejestrowany
    Guest

Hifu radom

Witam ja miałam robiony zabiegi Hifu Radomhttp://www.vita-derm.pl/hifu-radom i misze powiedzieć, ze super się sprawdza. Efekt bardzo fajny jednak i utrzymuje się dość długo bo u mnie aż 1 rok

abigail
    Guest

ulthera

Miałam przeprowadzony zabieg Ulthera na podbródek miesiąc temu. Wydałam 3000 zł i obawiam się, że nie będzie żadnego efektu. Cała procedura bolała w trakcie zabiegu oraz jeszcze przez prawie 2 tygodnie po odczuwałam ból podbródka. Jak na razie nie odnotowałam wizualnej poprawy, mój mąż powiedział, że nie widzi żadnej różnicy z przed zabiegu i po. Jestem załamana.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości